Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy érzek valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy érzek valamit iránta, de nincsenek pillangók a hasamban amikor beszélünk-teljesen normálisan dumálunk mindenről. Miért nincs az a gyomorszorító érzés?

Figyelt kérdés
Bocsánat a hülye megfogalmazásért, remélem azért érthető.
2011. dec. 14. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert nem kell szarnod se finganod
2011. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

de h*lye vagy te első...xd xd

am meg milyen az ha vkinek pillangók vannak a hasában?

2011. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:

meg vagyok róla győződve, hogy a pillangós érzés nem a szerelem, hanem a b.szhatnék...

az más kérdés hogy általában együtt jár, és az egyik - jó esetben, legalábbis nem sűrűn - nincs meg a másik nélkül, de akkor is...

szóval szerintem nem izgat szexuálisan.

2011. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A pillangós érzés nem b*szhatnék :D :D

Hanem kellemes izgalom, olyasmi, mint a vizsgadrukk,csak ez valahogy csodálatos :)


Szerintem nem varázsolt el eléggé.

2011. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyomorszorító érzés a szorongástól van, ha nem vagy biztos a másik érzéseiben. Ha tudod, hogy kölcsönös a vonzalom, akkor nem vagy lámpalázas.
2011. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamóca.. ***** válasza:
kellemes, olyasmi mint a vizsgadrukk? te se voltál még egyetemista mi?:D
2011. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De, az vagyok :)

Speciel én imádom a vizsgadrukkot. Persze amikor épp benne vagyok akkor várom a végét, de ha nincs, akkor hiányzik :D

Valahol azért fantasztikus megfelelni ezeknek a kihívásoknak :D

Legalábbis én élvezem :)

2011. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamóca.. ***** válasza:

ezt lehet azért nehéz elfogadnom mert holnap vizsgázom.

na mindegy, nekem egyelőre akkor is ez a meggyőződésem... és stagnál. ettől függetlenül tévedhetek, vagy lehet csak nálam van így, vagy lehet nem voltam még szerelmes, vagy lehet csak nem vettem észre...:)))

2011. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindig így kezdődik.

Reszketek, mint a nyárfalevél legbelül, kívül pedig adom a meggyőző, komoly nőt megfelelő nonverbális jelekkel ellátva :D

Nagyon élem :D

Sok sikert holnapra :)

2011. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szamóca.. ***** válasza:
hát én most kívül is reszketek:D soha pasitól nem féltem még ennyire mint ettől a tanártól, úgyhogy köszi a jókívánságokat, rám fér:D
2011. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!