Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:) :D kérdése:

Szerelmes vagyok a tanáromba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
27 éves én meg 17 lány vagyok. órákon elég sokat szemezünk. Elég sokszor félreérthető helyzetekbe hoz. De nem tudom mit tegyek. Menjek oda hozzá? és mégis mit mondjak? Vagy mit csináljak? Vagy esetleg felejtsem el? Nagyon szeretem!
2011. dec. 14. 21:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok*
2011. dec. 14. 21:39
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Szemét dolog lenne egy 17 éves KAMASZ lánytól, hogy más életét tönkre tegye.

27 éves tanárod elég sokat tanult azért a diplomáért .. hagyd békén, ha jót akarsz magadnak.

2011. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
miért tenné tönkre az életét? azt nem írta, hogy családos lenne a tanár
2011. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
egyedülálló!! :)
2011. dec. 14. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha családos, ha egyedülálló, a munkáját kockáztatja addig, míg tanítja a diákot. Ha 17 vagy, akkor jövőre érettségizel, ha jól sejtem. Bírd ki addig.
2011. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert gondolom a kedves tanár úrnak csak ez az egy diplomája van, ami a munkáját és az életét jelenti. Amint kikezd a tanítványával ezt elveszik tőle és pápá munka és diploma.

Egy szóval se 'beszéltem' arról, hogy családos-e vagy nem .. kicsit a dolgok mögé kéne nézni (gondolkodni!).

2011. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el; csak a baj van az ilyen szituációval!
2011. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül, iskola közelébe nem engedik többet.
2011. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor nincs probléma. megvárod az érettségit, aztán rámozdulhatsz. persze, az is lehetséges, hogy csak te képzelsz bele túl sokat a "kapcsolatotokba". ez előfordul a csajoknál
2011. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bánomisén ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit, mert nem lehet, egy tanár az állásával játszik, ha diáklányokkal kikezd. Tanuld a tantárgyát, érettségizz le, és ha még akkor is ilyen nagy lesz a szerelem és ő még mindig szabad ember lesz, akkor már odamehetsz hozzá.
2011. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!