Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 3éve szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3éve szerelmes vagyok a tanáromba, nem akar szűnni ez az érzés, hanem egyre erősebb lesz, most is annyira hiányzik, annyira tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen hallgass az eszedre!Ez teljesen reménytelen! Nem gondolod tán, hogy feladja a hivatását, és a munkáját azért, mert egy diákja szerelmes belé..:/..De nem is erről van szó, hanem arról, hogy ez teljesen eséyltelen!PRóbáld kiverni a fejedből! Hány éves vagy?
2011. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1 hete lettem,18
2011. jún. 26. 15:47
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Milyen tanár? Gimnáziumi, főiskolai, esti gimnáziumi, magántanár, nyelviskola?
2011. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem mindegy?Tanár, és kész.

Lépj tovább esély a kapcsolatra 1:99-hez.

2011. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene feladni a szakmáját? Nincs is édesebb a titkos szerelemnél! Nincs veszíteni valód, csapj a lecsóba! :)
2011. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Gimnáziumi,
2011. jún. 26. 15:53
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább valamiféle rajongás lehet, elvégre - gondolom - nem alakítottál ki vele személyesebb kapcsolatot, csak az idealizált képébe vagy szerelmes. Foglald el magad, keress valami hobbit, járj el ide-oda a barátnőiddel, előbb-utóbb halványulni fog ez az érzés, és találsz egy elérhető srácot, akit szerethetsz.
2011. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Gimnáziumi,
2011. jún. 26. 15:53
 9/24 A kérdező kommentje:
szoktunk beszélgetni
2011. jún. 26. 15:57
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerelmes lettem 9.-ben a tanáromba...azt hittem el fog múlni, de még érettségi után is csak rá vágytam. Nem is volt ezért pasim a gimi alatt. Amilyen hülye voltam, nem tudtam elfelejteni, ezért miután leérettségiztem a tudtára adtam h nagyon vonzódom hozzá és végülis neki sem volt ellenére a dolog. Mára már nagyon megbántam és azt kívánom bárcsak visszamehetnék az időben. Undorodom már tőle és folyamatosan hallom vissza a szebbnél szebb pletykákat hogy miket csináltam vele. Sajnos ezen már nem tudok változtatni. 18 éves kis hülye voltam, és az a férfi akiért 4 évig odáig voltam, akire mindig is vágytam ott állt előttem szeretetre, szexre éhesen én pedig belementem a játékaiba. Nem tartott tovább a dolog fél évnél...a szerelmem pár hónap alatt elmúlt iránta, pedig az elején azt hittem hogy soha nem fogok mást így szeretni. Eleinte még úgy voltam vele hogy nem fogom megbánni, azt bánnám ha nem tettem volna meg. De most így 21 éves fejjel másképp látom a helyzetet.

Szóval csak azt tudom mondani neked, hogy valószínűleg ez csak egy fellángolás és próbálj meg más pasikkal ismerkedni :) Megkérdezhetem, hogy Ő hány éves? És van felesége vagy gyerekei?

2011. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!