Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar furry szubkultúrát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar furry szubkultúrát kedvelő párod?

Figyelt kérdés

Volt már olyan párod, aki szerette a furry szubkultúrát? És ha igen, mesélnél róla, milyen volt vele? Ö is készített rajzokat?


A furry szubkultúra


[link]


2011. dec. 15. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2011. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furi, de a jelmezben is szeretkezik? :D
2011. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18:19


Természetesen átlag furry nem szeretkezik furry ruhában (azaz fursuitban), viszont vannak olyan illetők is, akik megteszik ezt, de ezen emberek miatt ne hidd azt hogy MINDENKI ilyen magatartást képvisel aki fur

2011. dec. 15. 19:07
 4/7 anonim válasza:
A mi kapcsolatunkban mind én, mind a a barátnőm furry szóval nem panaszkodhatok :)
2011. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia 14:10


Elmesélnéd nekem priviben, hogy hol ismerkedtetek meg, hogyan jöttetek össze? Ugyanis én is furry vagyok és minden vágyam egy furry társ! =) Nagyon megköszönném ha tudnál segíteni nekem!

2011. dec. 18. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
jézusom:DDD
2011. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
viszonyom volt egy zsiráffal, de ne mondjátok el senkinek
2012. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!