Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek a lány felé? (Kérdésed túl rövid . )

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy suliba járunk, de sosem tudom leszólítani, mert mindig a barátaival lóg, én meg csak úgy szeretek lánnyal ismerkedni, ha egyedül van. :)

Facebook-on írnék neki egy levelet, aminek az lenne a lényege, hogy elhívnám valahova a téli szünetben kettesben, de nem tudom, mit írjak neki ismeretlenül.

Vagyis tudnék, de félek, hogy tolakodásnak stb. fogná fel.


Ötletek? Esetleg akiknek ilyen téren van tapasztalata, az írjon légyszi!

Köszi a segítséget!


2011. dec. 15. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
fészbúk dzsenerésön.
2011. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem egészen, de a kezdet ott lenne ...
2011. dec. 15. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok és ismered a lányt?

Beszéltél már vele valaha?

2011. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne levélben hívd el, először csak beszélgess vele neten, aztán beszéld meg vele hogy másnap találkoztok valamelyik szünetben, és majd akkor hívd el valahová.:) de nem biztos hogy jó ha így hirtelen "rárontasz", ez inkább egy folyamat legyen. nem kell elnyújtani, de ne elsőre támadd le. sok szerencsét! 14L
2011. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
ne rövidgatyában álló brével...
2011. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
szánalom vagy...
2011. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

szia! hát én most mondok vmit és ha kipróbálod vagy bejön vagy nem ;) az egyik barátnőm példáját írom le: szal egysze ráírt egy fiú:

fiú:-Szia! te vagy az a xy osztályú lány?

lány:-igen én vagyok

fiú:-az jó tök szép vagy. van barátod?

lány:-nincs

stb..aztán egyre többet beszélgettek fb-n meg a suliban is köszöntek egymásnak és most már ott tartanak h járnak..

szal legyél bátor és próbáld meg! ;)

2011. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyenesen mozgó egyenletesen gyorsuló sebességgel közelítsd meg, majd mikor már majdnem odaértél menj át negatív gyorsulásba, vagy csinálj egy az eddigi mozgásod irányával ellentétes, azonos nagyságú sebességet.
2011. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne facebookon élvezkedj neki, legyél tökös menj oda hozzá és hívd el személyesen!
2011. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!