Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szex közben beleélvezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben beleélvezek az óvszerbe és úgy folytatom tovább a szexet az baj? De ha nem lyukas a gumi akkor is baj? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez egyszeri ürítésre lett kitalálva,több már nem férne belé.Plusz oda kell rá alapból figyelni,hogy helyesen legyen feltéve,aktus után simán felcsúszhat,lecsúszhat.


Próbáld ki nyugodtan hátha sikerül többször is használni!

2011. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerinted mire való az óvszer???

jah és ha lyukas,az cink lehet!

2011. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen,nem árt másikat húzni!
2011. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne spórolj már egy vacak párszáz forintos gumival. Egy gyereket fölnevelni sokkal többe kerül.

Ha beleélveztél, onnantól a belseje csupa trutyi. Csúszik, mint a veszedelem. Olyan, mintha nem is lenne rajtad.

2011. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elelvezes utan lelankadsz... Akkor a gumi lecsuszik, ha folytatod a szexet. Szal ki ne probald-.- ha beleelveztel , huzz masikat, ra van irva a hasznalati utmutatora is. Olvasd el, nem disz.
2011. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na én így szívtam meg az idióta tapasztalatlan pasim miatt. Miután elélvezett még gyakorlatozott bennem (érdekes, hogy nem ment azonnal össze a pénisze, így nem is vettem észre semmit), aztán amikor kihúzta, bennem maradt a telibe élvezett gumi... Mehettem esemény utáni tablettáért, nagyon dühös voltam!
2011. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, szűz volt a srác?
2012. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!