Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyra a páromnak? Párom 17/l semmi nem jut eszembe tög gáz:S 1,5 éve vagyunk együtt

Figyelt kérdés
vagyis csak 1-2 dolog jutott eszembe de hát nemtudom még ötleteket vadászok...
2011. dec. 16. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kb mekkora összeget szánsz az ajándékra?
2011. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha szereti az ékszereket, akkor egy nyaklánc, egy gyűrű, egy karkötő, ha tudod a lábméretét, akkor egy szép cipő, vagy vegyél neki fehérneműt, és mondd neki, h abban szívesen megnéznéd.
2011. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sajnos most csak 5-6 ezrem van...
2011. dec. 16. 18:16
 4/12 A kérdező kommentje:
ékszert nem szereti nagyon nagyon ruhát/fehérneműt meg félek venni mert ha túl nagy akkor "azthiszed hogy ilyan dagatt vagyok?!" ha meg túl kicsi akkor meg"aztszeretnéd hogy ilyen sovány legyek?!":S
2011. dec. 16. 18:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Abból már bőven vehetsz szép dolgokat! Képet a falra vagy ha van hobbija ahhoz kellékeket. Szép ágyneműt, de az ékszer sem rossz ötlet. Szexi fehérnemű, vagy játékszer.

Ékszernek és a hobbimhoz szerszámoknak, eszközöknek örülnék.

23/N

2011. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"dagatt"


"tög"


Okos fiú lehetsz.

2011. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha attól félsz, hogy nem tudod a méretét, kísérd el vásárolni a hétvégén. akkor csak le kell lesni a kezedben tartott ruhákról a számot (mellékesen ez sem rossz karácsonyi ajándék)
2011. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor hívd el magaddal a boltba a barátnődet! Aztán azt néz ki amit akar. Ha fehérneműt azt, ha kabátot akkor azt, ha valami mást akkor azt. Mond, hogy 6000-et fizetsz és azt vesz addig amit akar.

23/N

2011. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nos egy lánynak jó ajándék az ékszer. Valami aranyos fülbevaló, egy nyaklánc, persze nem értékeset csak valami mutatós bizsut. Ennyi idő után nem kell nagy költségekbe verődni. Én személy szerint lányként bolondulok a cuki mamuszokért, nem tudom neki van-e otthon például :) Vagy esetleg valami jó könyv. Ha mangát olvas akkor az, esetleg krimit, valami jó kis agatha christiet. Vagy sablonként még mindig ott van a közös kép, bár gyanítom még az is korai... De én valami saját készítésűnek is örülnék, szívecske alakú süti saját készítésű vacsi... :D

De lánynak jó ajándék ilyen kis szép csomagban kapható manikűrkészlet esetleg kézitükör :) Ezek mind kedves és praktikus ajándékok, szerintem minden lány örülne nekik! ;) remélem segítettem :D Ja és csoki mindig tuti ötlet :P

2011. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi azt hittem 1,5 hónapja, ha másfél éve akkor mehet az értékes ékszer is :)
2011. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!