Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán ilyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Tehát az álompasi az én szememmel:

Nálam legyen magasabb,barna haj,fekete/zöld szem,izmos, tudjun zongorázni,állatbarát,legyen jó hangja,rendelkezzen jogosítvánnyal,tisztelettudó,udvarias,legyenek érzései,sportoljon valamit,ne cigizzen,ne igyon,legyen intelligens,azaz tudjak vele beszélgetni, legyen figyelmes,stílusos,egyenrangú társként kezeljen...


Egyáltalán létezik ilyen férfi? Több kapcsolatom is volt már,de nem volt az igazi,amelyik külsőre tetszett az egy tapló volt,akik belsőre azokkal peddig nem volt jó egy idő után a kapcsolatunk.



2011. dec. 16. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

es reggel megint arra ebredsz,hogy belelog a kezed a bilibe,ugye.

:)

2011. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
igeen it vaygok én bár kicsi vok és nem tok zongorázni meg jogsim sincs meg:(((( de naygon kedves figyelmes vices vok
2011. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

ja,a magas-izmos-sportos-egeszséges életet élő álomlover zongorázik is.

minimum.

:))))

2011. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ez egy paradoxon kérdező. ha kedvessel jössz össze akkor unalmas lesz számodra, ha meg egy bunkóval jössz össze az meg bunkó...
2011. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
testépítéssel foglalkozom,imádom a művészeteket régen rajziskolába akartam menni majd zenei iskolába írattak a szüleim, nekem volt elsőnek jogsim a suliban meg autóm is....és mégsem találok normális tárast akkor milyen álompasiról írtál kedves kérdező????
2011. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
A jó hír az, hogy van ilyen pasi. A rossz hír az, hogy talál nálad jobbat.
2011. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát valahol kell lennie,de ahogy te is írtad,az meg talál mást. :/
2011. dec. 16. 19:45
 8/26 anonim ***** válasza:
Létezik-e ilyen? Te hányra felelnél meg ezek közül? Milliomos Ferrarival Karib-szigeteki nyaralóval már nem is kell? Hihetetlen, lejjebb mentek az igények!
2011. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A zongorázást, a jóhangot (gondolom énekhangra értetted) és a cigizést kivéve passzol rám a leírás. Szóval én se vagyok elfogadható kategóriába nálad.

(23F)

2011. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: Természetesen nem csak egy ilyen pasival jövök össze,de ha találkoznék egyszer egy ilyennel majdnem eldobnám az agyam. :)


Utolsó előtti: Izmos ugye nem vagyok,mert nő vagyok,de szerintem elég intelligens vagyok,most lesz meg a diplomám,van jogsim,és a belső tulajdonságok is nagyjából egyeznek. És nem a pénz érdkel...

2011. dec. 16. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!