Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket már bámult meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket már bámult meg meleg srác öltözőben vagy nyilvános wc-ben?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt, hogyan reagáltatok? Hogyan reagálnátok, ha megtörténne?


Én szoktam járni néha úszni is meg nagyon ritkán kondizni is. Mivel meleg vagyok, mindig eszembe jut, hogy vajon mit látok az öltözőben. Hetro srácok, képzeljétek el azt, hogy szabadon bemehettek a női öltözőbe, vagy mindenképpen ott kell öltöznötök. Ekkor gondolom ti sem csukott szemmel öltöznétek. De nem akarom zavarni vagy zavarba hozni a srácokat, nem célom, hogy észrevegyék, hogy nézem őket, magamra haragítani meg pláne nem szeretném. Ezért érdekel, hogy ez a szitu milyen egy heteronak.


Persze én is el tudom képzelni, hogy mit éreznék, ha egy öreg vagy kövér vagy ronda hapsi bámulna meg, vagy esetleg egy nő. És nyílván nem kérdés a kérdés, ha úgysem veszi észre, ha igen, akkor meg túl léptem egy határt. Ha ő is meleg, akkor meg...


De azért érdekel a véleményetek


2011. dec. 14. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy igen, szerencsére még nem vettem észre. Elég gusztustalan heterók számára ez a gondolat. :|
2011. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Én is járok kondizni, és már a gondolat is kihoz a sodromból, hogy egy másik pasi "úgy" nézne rám.
2011. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Én lány vagyok, úgyhogy nem tudom, milyen érzés. De volt múltkor, hogy kikérdeztem a meleg barátomat, aki ugyanoda jár kondizni, mint a srác, aki nagyon tetszett nekem. :-)) És örömmel jelentette, hogy elég nagy farka van :))
2011. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Én a haverokkal gyakran jártam régen úszni. (6fős társaság)


Az öltözőben folyamatosan ment a baromkondás, ökörködés.

Az egyik haverról később kiderült, hogy meleg.


persze néztünk nagyokat mikor megtudtuk de a haveri kapcsolat ettől függetlenül megmaradt.

Hisz ettől még ugyan az az ember akit megismertünk, csak más a szexuális beállítottsága.


Most az, hogy hányszor bámult meg, pont nem számít.

Én speciel nem vagyok egy szégyenlős típus.


De azt már nem tolerálnám még a haveromtól se, ha még csak a halvány szikrája is felmerülne annak, hogy bepróbálkozzon.

2011. dec. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Amióta kiderült a haverodról, azóta tudsz még vele ugyanúgy ökörködni az öltözőben?
2011. dec. 15. 09:32
 6/21 A kérdező kommentje:

Ezt tudnád konkretizálni?


Ha nem lettél vilna rá nyitott, ott sem váltál volna meleggé

2011. dec. 15. 18:47
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

A haverokkal mindig lehet ökörködni.

Attól, hogy más a szexuális beállítottsága még ugyan az a haver akit előtte megismertem.


Egyáltalán nem viszonyulunk, hozzá másképp mint azelőtt.


Semmi olyan külső jellemvonása nincs neki ami arra utalna, hogy meleg.

Úgy öltözködik és kommunikál mint egy heteró.

Az elmondása szerint, ő sem szereti azokat akik már a full-köcsög kategóriába tartoznak.


De szerintem ezekről ő jobban tudna nyilatkozni, hogy látott e változást a hozzájárulásunkban mikor elmondta, hogy meleg.

2011. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

én a kérdésre fordítva tudok válaszolni...XD

volt amikor strand öltözőben megbámultam egy pasit utána amikor kimentem ő is kijött és megkérdezte h miért bámulom..meghogy tökre zavarba jött.azt mondta h hetero de jólesett neki h megnéztem...utána meg megkérdezte h leakarom e szopni :D és megtörtént

19/f

2011. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
xD
2011. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
xd
2011. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!