Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki vagy csak hulyeskedik? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik nekem de nagyon. Es egyszer az orak utan en vettem a csizmamat fel o jon el elottem es ramosolygott akkor meg nem is nagyon tetszett. Utann volt a mikulasbuli es felkertem tancolni o zavarba jott lehetett latni rajta es o meg mondja miert nem tancolsz vele vagy vele vagy vele en elmentem es a vegen az osztalytarsa az jo hqavrom es vele uzent hogy bocsi hogy bunko volt. De nekem nagyon jo haferomaz a gyerek es van egy jatek online es ott lehet jatszani eggyut amugy katonas de en szeretem xd es a haveromnak a haverja az a fiu aki nekem tetszik es megkerdezte hogy van e skypom mondom nincs mert nem toom a jelszot es adiign nyagatott mig nem csinaltam es uttana beszeltenk fulesen t szer es szerintem jo haverok lettunk. Nekunk kulon van a terem a tobitol mer ott van a veszkijarat vagy mi meg a bufe. Es nekik az emeleten van a termuk es o pedig oda all egyedul a termunk melle neki tamaszkodik es addig nem jott el mig nem mentem el es ram mosolygott megint es nekem egyre jobban tetszik de lehet hogy nanygon idegesitene hogy o 1 evvel idosebb es sokkal alacsonyabb mert nekunk a csaldbol magas szinte mindenki omeg nagyon pici a vallamig er talan de engem nem zavar sot nagyon tetszik de most tetszem neki vagy csak barat???
2011. dec. 17. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg magyarul és menjél aludni, késő van már.
2011. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát örülhetsz, hogy fülesen beszéltél Vele Skypeon, nem írásban, mert ha ezt az írás módot látná, akkor biztos elijedne Tőled xD


Am. lehetséges, az a baj, hogy bonyolult a sztory, igazából semmit nem lehet megérteni sztem. :S

2011. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat hogy telefonrol vagyok x peria x10 mini pro es a billenytuzeten ninvsenek magnhangzok es nem fogok nektek olyan szaron irnihogy nyomkodni kell vagy 6 x. Meg hogy bele. Haljatok hogy nem irtam maganhangzot !!! Hogy oda ne rohanjak meghajolni elottetek -.- Szanalmasak
2011. dec. 17. 00:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Amugy nem bonyolullt csak te vagy erthetetlen!!!!!!!!!
2011. dec. 17. 00:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt se tudod mi az a magánhangzó te szerencsétlen...

A fiú helyében ha meglátnám, hogy így érsz leköpnélek és rád se néznék többet...

2011. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te beszelsz??? Azzal a nagy fejeddel?? Szanalmas vagy de nagyon es enge, nem tudsz felidegesiteni te szerencsetlen -.- Lehet idos vagy mar dwe abbol amir irsz qabbol az jott le hogy 2 vagy -.- Olyan szanalmas szerencsetlen. Vagy -.- Hogy az mar faj ! Mg mintha nem tudtad volna elolvasni -.- Nagyon szanalmaas vagy azt el se lehet mondani!!!!!!
2011. dec. 17. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető...és ezek alapján én próbálnék hozzá minél inkább közeledni. Szerintem tetszel neki, de ezt te biztos jobban érzed. ^-^
2011. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszii :))
2011. dec. 18. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod, hogy annak a válaszolónak nagy feje van? xD
2011. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez hogy jott ide ?? :))
2011. dec. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!