Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kirobbantani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kirobbantani otthonról?

Figyelt kérdés
Van egy komoly barétnőjelöltem, (F/22) akibe nagyon szerelmes vagyok. Szerintm ő is, nagon sok jelet kaptam már tőle. Egyforma az életfelfogásunk, a hosszú távú terveink, és majdnem minden megvan ami egy stabil kapcsolathoz kell. Azt mondja én vagyok az egyletlen ember akiben megbízik. A gond csak az, hogy nagyon messze lakunk egymástól. Felajánlottam, hogy költözzön hozzám, de egyszerűen nem lehet kirobbantani otthonról. Nem vesz tudomást arról, hogy én össze akarok vele költözni. Olyan mintha minden beszélgetésünk alkalmával először mondanám neki.
2011. dec. 17. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az hogy telefonon vagy máshogy beszélgettek, még nem ismerése senkinek..


valakit megismerni, az a személyes találkozás, viselkedés különféle szituációkban hosszú láncolatán múlik


ismeretlennel meg nem akar összeköltözni



ilyen egyszerű.



és még valakitől azt várni, hogy az ország másik részébe költözzön miattad, az csak nagyon szoros és komoly KÉTOLDALI szerelem esetén lehetséges.. nem rövid ismeretség után

2011. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fél éve ismerjük egymást. Néhány napja költztem el.
2011. dec. 17. 12:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Előtte napi szinten találkoztunk.
2011. dec. 17. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megérett rá, akkor menni fog, ha nem akkor ne akard egy nem kívánt élethelyzetbe belekényszeríteni, mert megromlik mindkettőtök élete.
2011. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te elköltöztél, nem kell neki is. Fél éves kapcsolat után meg pláne korai.

Ha egy év múlva még mindig együtt vagytok, akkor esetleg felajánlhatod neki ismét.


23F

2011. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!