Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajszik! Zavar titeket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik! Zavar titeket hogy szépen kisminkelve megcsinált frizkóval elindultok otthonrol és a barátotok 5perc alatt lecsokolja még a szempillaspirált is? Mit lehetne ez ellen tenni? Engem eléggé zavar

Figyelt kérdés
szép vagyok mikor itthonrol eljövök és szanaszét áll a hajam már az elsö ölelésétől is
2010. nov. 4. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ne egy gorillával, esetleg csimpánzal állj össze;) Fpleg ha nyalogatja az arcod:Dak*rvaistenit
2010. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha sminktől érzed magad szépnek, akkor ott már bajok vannak...
2010. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha csak a sminktől érezném magam szépnek, biztosan engem is zavarna. De szerencsére nem így van.
2010. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha sminkkel érzi magát szépnek? Nem hiszem, hogy amúgy rondának érezné magát, de egy ízléses smink mindenkin csak segít, még a legszebb embereken is.

Egyébként amit az első válaszoló írt, hogy ne egy gorillával állj össze, az igaz? Szépen nem tud megszeretgetni?

2010. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mármint nem kérdezem, hogy igaz-e, hanem állítom. Szóval az igaz.
2010. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

11:34-es, egy pillanatra! A kérdés úgy hangzott, zavar-e minket... hát engem nem zavar, mivel nem hordok sminket.

Szó sem volt olyanról, hogy a kérdező ne viseljen ilyesmit, de nem kötötte ki, hogy csak gondosan kifestett hozzászólók válaszolhatnak. :)

2010. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 X. Maté ***** válasza:
:O Lecsókolja rólad még a szempillaspirált is??? Bekapja az egész fejed, vagy ezt hogy csináljátok?... Nem tudom elképzelni azt csókot, aminek a következménye, hogy a csajról még az alapozó is lefolyik...
2010. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Tipikus plasztikrongy kérdés.

Te most kirakatibabának készülsz, vagy együtt lenni a pároddal? Amúgy is a hülyét meg lehet kapni a kivakolt mű nőktől, de ha még hápogna is azért, mert a felesleges tollászkodása elkenődik/elmaszatolódik, tuti hátraarc és minden jót. Más kérdés, hogy felszínes társadalomban élünk, és sminkelni KELL.


Gondolom tépőzárast hordasz, nehogy cipőfűzéskor lehajolva a hajcsudakoronád összezilálódjón... (hüpp)


Ahogy jó eséllyel a szembeszelet sem szereted, az eső is milyen igazságtalan, és eleve, milyen dolog, hogy a kiskrapek akinek van rád igénye, még meg is csókol, hozzád is ér? (hüppszli hüpp)


Erre tényleg nem lehet normális reakciót adni.

"szép vagyok mikor itthonrol eljövök és szanaszét áll a hajam már az elsö ölelésétől is"


Fájdalmas.

2010. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

under 16?

Akkor reális a kérdés, följebb nem elfogadott. Örülj neki ha szeretnek. lesz ez még így se...

2010. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
en egyutterzek veled. persze a szempillaspiralt meg nem csokoltak le rolam,de a hajamat ha turkaljak meg ilyenek hat az nagyon idegesito tud lenni. bar az is igaz hogy a multkor ugy megolelt a baratom hogy meg a szemeim is fajtak.nem ertem hogy a fickok erre nem gondolnak??
2010. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!