Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a páwa fiukról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan miért fontos az, hogy mi a lányok véleménye akármiről is? Tényleg érdekel. Most monadank valamit, és akkor mi van? Ez alapján saját magadat megváltoztatnád? Ha igen, akkor sajnállak.
2011. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Linkeljél már ilyen fiúkról képeket, mert fogalmam sincs kikre használják ezt a kifejezést. Sokszor olvastam már ezt itt, nem vagyok meleg, csak érdekel kik is ők valójában.

(23F)

2011. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"mondanak"
2011. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a páva egy szép állat, de ha minden igaz nem a hímnek vannak a híres tollai, hanem a nősténynek
2011. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Páwa avagy sokszínű hupiszínű emberkék a hajuk akár 3 színű meg minden sz@r csilivili...
2011. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor ők "páwa" lányok? (fiút nem találtam):

[link]

[link]

[link]

Nem jönnek be az ilyen lányok egyébként.


Bocsánat az OFF-ért kérdező.

(második voltam)

2011. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Páva az a madár nem? Gondolom azért nevezik így őket, mert plázákba járnak esténként és úgy öltözködnek mint a pávák. Intelligens lányok ezeket a vézna fiúkat nem szeretik. A ki 15-17 éves csitrik lehet, hogy igen, de nekik még nincs saját ízlésük, csak az tetszik mindig nekik, amit a média és a többi barátnő diktál. Ha azt mondják, hogy holnap a 100 kilós mackósok lesznek a nyerők, akkor holnap erre állnak rá. 20 feletti lányok szóba sem állnak ilyen fiúkkal.
2011. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A páwa lányok egyáltalán nem olyanok, mint amit itt valaki belinkelt.

A páwák azok a felszínesség hírnökei. A fiúk általában mindkét oldalt lenyírják a hajukat, és felül hagynak valami bozontot, amit zselével tűhegyesre ékesítenek. Fülükben egy vagy több fülbevaló (bocsánat, FÜLCSI) található, kínai csőgatya minden mennyiségben és szemeteszsák szerű bőrdzseki.

A lányok hobbija a szolárium, sminkelés, és a táskájukat valamilyen oknál fogva képtelenek a vállukon hordani, csakis a könyökhajlatukban. A hajuk általában ki van vasalva és hidrogénezve, smink nélkül még felébredni sem hajlandóak.

Szokásaikról: a tükörben fotózkodnak (fiúk lányok egyaránt) és kacsát utánozva szexis pofákat vágnak. Imádják a Hello Kittyt és a rózsaszín telefonokat. Ők azok, akik minden héten részegre isszák magukat, majd Napi Suna néven felkerülnek a napiszarra.

2011. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A páwa fiúknak fel van oldalt nyírva a hajuk, elől is fel van nekik nyírva, ülepes gatyában járnak, fülbevalójuk van, és feszülős cuccokat hordanak.
2011. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
páwa... gyerekek olvasom a kommenteket... ugy néz ki én is páva vagyok mert két oldalt rövid a hajam felül meg zselés és meg van nyirva rendesen. páwa vagyok mer ki vagyok gyurva, meg páwa mert adok arra hogy normálisan nézzek ki. Nos , a homár justin bieber style már rég nem divat gyerekek.. ideje elmenni fodrászhoz. ja és nekünk "páwáknak" jutnak a legszebb lányok. szépnapot
2011. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!