Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomban aki tetszik. Állandóan néz és amikor beálltam hozzájuk focizni nagyon kedves volt. Az egyik közöségi oldalon kiírta hogy kapcsolatban van. Órákon is nézni szokott. Tetszek neki vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 18:58
 1/5 anonim válasza:
szerintem nem...szerintem azért tette ki h kapcsolatban van mert nemakarja h más lányok zavarják..mert lehet h már te vagy neki a kiválasztott :)
2011. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :).Nem szoktunk annyira beszélgetni,egész suliban csak annyit szólunk egymáshoz hogy "szia".Közeledjek felé?
2011. dec. 17. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha mondjuk egyedül van oda mész hozzá , beszélgettek!!! Vagy ha dolgozatot írtatok akkor odamehetsz megkérdezni hozzá hogy, hogy sikerült neki!! :))) sok sikert !
2011. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. dec. 17. 19:31
 5/5 anonim válasza:
figyi..ennél már nem lehet roszabb!!! Találj ki valami témát amiről tudtok beszélni :) Mindig van valami téma....
2011. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!