Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza23 kérdése:

Szerintetek gáz, ha sex közben a pároddal vibrátort használtok? Körülöttem az emberek általános és megszokott dolognak tartják! Én még soha nem próbáltam és vannak gátlásaim ezzel kapcsolatban! Szerintetek ki kellene próbálnom? Ti használtok ilyet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán igen, semmi baj nincs vele.
2011. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem tartja emiatt kevesebbnek magát a párod?
2011. dec. 8. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg ez úgy megy hogy megbeszélik a párjukkal és nem előkap a fiókból egy vibrit sex közben tehát nem bazzeg nem érzi kevesebbnek magát...
2011. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de annyi biztos, hogy totál Nem természetes.
2011. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én férfi léttemre nem érezném magam kevesebbnek :D:D


100% hogy be fogok szerezni egy ilyet :D

[link]


Vagy az akkus változatát... :D

Kíváncsi lennék a párom arcára mikor misszionárius közben odatolom a puncijához :D:D:D



21F

2011. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk a párom vette, engem meg sem kérdezett, hogy játszunk vele szex közben, szabályosan már csak rá gondolva ő be volt gerjedve, de amikor haza vittem a vibrit, meg totál kiakadt, megalázónak találta, a végén kilyukadtunk oda, hogy én egyedül nem használhatom.
2011. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3. válaszadó! ha téged ez a kérdés felidegesít nem kell olvasni :) vagy ha olvasod akkor ne válaszolj!
2011. dec. 9. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal mindenképp előtte. Ha mindketten benne vagytok, akkor oké:)
2011. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!