Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye férfiak :D Mindegy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye férfiak :D Mindegy csak mondjatok valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a férfiak nem a szavak emberei. De amikor van egy lány, aki tetszik neki, és mondjuk elmegy mellette, akkor lényeg hogy mondjon, valamit akármennyire felesleges dolgot bök oda, csak hogy a lány lássa, hogy hozzászól? :D Vagy hogy működtök? :D

2011. dec. 17. 20:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
mert mégis mit kéne csinálnom? csak mosolyogni? nézni és meg se szólalni?
2011. dec. 17. 21:15
 22/28 anonim ***** válasza:

Pontosan, mosolyogva normális választ adni. Ennyi. Nem kell semmilyen poénkodó, vicceskedő beszólás. Mert te lehet, hogy poénnak érzed, a fiú meg van baromnak érzi magát, vagy fellengzős, beképzelt ribinek tart. Személyiségfüggő. Én az utóbbinak gondolnálak.


Érdekes, én akkor is levágom, ha tetszem valakinek, hogyha nem próbál mindenféle humorbombákkal ostromolni közben.

2011. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
vagy csak a férfiak nem tudják a poénokat kezelni...
2011. dec. 17. 21:21
 24/28 anonim ***** válasza:
Minden téren tudják a poénokat kezelni, kivéve a lány leszólításakor. Tudod a fiúkkal szembeni elutasítási ráta jóval magasabb, mint egy lánnyal szembeni, így elég komoly pillanat ez mindig egy fiú/férfi életében. És akkor te meg itt elbaromkodod a helyzetet, úgy érezheti, hogy viccnek nézed a kezdeményezését, hogy "hehhh, na ne szórakozz velem". Ugyanolyan dolog ilyen helyzetben viccelődni, mintha mondjuk temetésen tennéd. Szar érzés.
2011. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
no így már értem! :) és mit szeretnétek, milyen reakciónak örülnétek? :)
2011. dec. 17. 21:30
 26/28 anonim ***** válasza:
Már leírtam, normális válasz mosolyogva. Ha meg bejön a fiú, és szeretnéd folytatni az ismerkedést, akkor visszakérdezel, hogy "és neked nincs?", vagy "neked milyen lesz?" De elég nevetséges, hogy most kell elmagyaráznom ezt neked, akinél 26 éves fiúk kezdeményeznek. Ha 20-on felül vagy, akkor is, ha tizenéves vagy, akkor is. Ha 14 vagy, akkor még jó, elmegy, habár józan paraszti ész kell az egészhez. 14 évesnél meg nem próbálkoznak 26 évesek. Csak pár beteg senkiházi.
2011. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Van egy leányzó, reggel korán fél hatkor azzal a vonattal jön amivel én megyek dolgozni. Reggel korán mit is mondhatnék neki? És inkább csodálom így messziről, mint hogy próbálkozzak nála, esetleg visszautasít, aztán reggelente kínosan kerüljem a tekintetét. Ja ez már kb 1éve megy.
2011. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hülye fogyatékos kis ribanc. Nem kellesz senkinek és most itt éled ki magad?
2011. dec. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!