Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szóltok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szóltok hozzá ha a pasitok felveszi a bugyitokat? Felizgat vagy taszít?

Figyelt kérdés
A múltkor a pasim nem talát tiszta alsót - mert még nem raktam a helyére :) - és gondolkodás nélkül kivett egyet az enyémek közül. Hát elállt a szavam, nem tudtam mit mondjak. Szép feneke van, elég jól nézett ki benne :) Eddig tök normális volt, biztos nem meleg, de nem tudom mit gondoljak? Veletek fordult elő ilyen?
2009. máj. 18. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tangát hordok, meglehetősen taszítana, ha a párom felvenné :S
2009. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát nézd, a fehérnemű az szerintem csak egy emberé....nem kettő vagy három személyé. Még ha a párodról beszélünk is, az intim dolog. Engem nem taszítana de nem is izgatna fel csak furcsálnám a dolgot hogy mi a franot keres az én bugyim a páromon. Kinek ez kinek az. Én ebben nem támogatnám.


22/L

2009. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az enyémre nem menne rá. De ha mégis megoldaná, biztos szétröhögném az agyam, aztán mikor kiderülne, hogy komolyan gondolja, akkor kissé megrökönyödnék. Persze függ attól is, hogy a szexi-csipke

-démoni-tangámat veszi fel, vagy az egyszerű pamut, fehér nem tanga alsómat.

2009. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel a barátnőm tangáját, max a sima pamut bugyit, ha tényleg nincs más(de előbb mosnám ki a sajátom). De persze attól még ez nem beteges egyáltalán a pasi részéről. És ha tetszik a barátod feneke, akkor miért ne indulhatnál be arra, hogy több látszik belőle? Szerintem nincs itt semmilyen rossz dolog.


[Mennyire intim a fehérnemű? a barátnőm simán benyúlja a kedvenc boxerem pizsinek, ha nálam alszik, mert kényelmes.]

2009. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ahogy írtad szerintem taszító, az enyémnek sok gatyája van, nem szorul rá a bugyiamira
2009. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! hát a tangán valszeg én is szétröhögtem volna magam, de a pontosság kedvéért ez egy "sima" fekete francia bugyi volt, semmi csipke... elég vegyesek az érzéseim, várom a további válaszokat!


Ja! és amúgy tényleg én is elhordom a boxereit pizsinek! na meg a pólóit és a rossz ingeit takarítani.. :)

2009. máj. 18. 16:09
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem visszataszító és gusztustalan: DDD
2009. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meglepne, ha felvenné a bugyimat. Inkább taszítana, mint izgatna...
2009. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem taszítana és nem is izgatna. de baromira nevetnék rajta. és ha egész nap rajta lenne, hát akkor az még viccesebb lenne. amúgy ennyit szólnék csak. Amúgy pedig mihamarább betenném a mosást és esetleg kiegészíteném az alsónadrág készletét. de valószínű, hogy ezek után magának is venne:)

Mindenesetre azért fura ez, mert szerintem az én barátom inkább egy koszosat vett volna fel vagy semmit, mintsem az enyémet..

2009. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én kiröhögném :D


bár tuti h nem tenne ilyet :D

elvégre mégiscsak férfiból van :P

2009. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!