Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Hagytátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Hagytátok már szexelés után a pasinál a bugyitokat? Vagy esetleg elrakta a pasi a bugyid?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatra gondolok!!!
2009. dec. 1. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szex után nem,de viszont egy szép leopárdos tangát,adtam neki:P Azóta is a szekrényébe van:P:)
2009. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nálam csak párkapcsolatban van szex. Amúgy páromnál szoktam ruhát hagyni meg ő is nálam (és akkor avval alszok :D) Bugyit még nem hagytam, de ha akarná akkor persze. Nincs ebben semmi rossz.
2009. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Amúgy ez a kérdés onnan jött, hogy egy másik kérdésen "vitatkozunk":) ezzel a bugyi témával kapcsolatban.

Párkapcsolatnál ez természetes hogy ott hagyod.

2009. dec. 1. 14:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy másik kérdés kapcsán írtad ki a kérdést :) Hidd el, akik ott próbálták a kérdező fülében elültetni a bogarat itt nem fognak válaszolni. Hisz ez a kérdés így túl egyszerű, nem lehet kavarni. És különben is ki az a hülye, aki elfelejti felvenni a bugyiját...
2009. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. De van más ruhadarabom is a lakásában és neki is az enyémben. Pl. délután nála találkozunk van szex is, de utánna én hazamegyek, akkor ott hagyom a bugyit, beteszem a szennyesbe és a zuhanyozás után természetesen tisztát veszek fel.

Egyébként mi az, hogy nem párkapcsolatra gondolsz? Ha valakik szexelnek, akkor az párkapcsolat vagy nem?

2009. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal szoktam kezdeni az öltözködést. Hogyan lehet azt otthagyni valahol? Nem is értem.
2009. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem hagytam, és nem is rakta el.
2009. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szerető, 1 éjszakás stb. amire gondolok.
2009. dec. 1. 14:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszem fel először, nincs olyan hogy elfelejtem felvenni...
2009. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már mai csibe, de eddig még soha nem hagytam el a bugyimat, és még senki se akarta elrakni emlékbe
2009. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!