Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy gazdag pasival van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy gazdag pasival van dolgod akkor mit illik tőle kérdezni?

Figyelt kérdés

Hol dolgozik azt meglehet kérdezni és hogy mennyit keres?

Adjatok valami tanácsot legyetek szívesek!!!

Köszönöm előre is!


2011. dec. 18. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem gazdag, szerintem akkor sem illik megkérdezni... attól függ. Mert ha randi, akkor szerintem ezt meg se említsd.
2011. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
miért akarod tudni h mennyit keres?? pénzéhes liba
2011. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Illetlenség megkérdezni bárkitől mennyit keres. De úgy is fogalmazhatok, hogy semmi közünk mások fizetéséhez, vagyonához. Majd elmond annyit amennyit gondol és akkor amikor gondolja.
2011. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt illik tőle kérdezni, amit bárki mástól.

Ahogy mindenki írja: a fizetése nem tartozik bele.

2011. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te most ezt tényleg nem tudod? Hihetetlen, hogy ezt nem nevelték beléd! Fizetés alapján választasz párt? Vagy azt akarod tudni, hogy valóban gazdag-e, ahogy mondja? Majd idejében megtudod -akkor, amikor már ő is meggyőződött arról, hogy nem a pénzéért vagy vele, de attól tartok, hogy ezt te nem tudod meg!
2011. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tőlem nyugodtan megkérdezheted, de az biztos, hogy el is felejtheted a második randit, de még talán az elsőt sem fejezem be veled.
2011. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mihez tartáshoz végett közölném veletek hogy nem pénztárca alapján választok magamnak társat.... erről szó sincs, és ha szóba kerülne a munkája akkor esetlegesen kíváncsiságból, vagy ha olyan témáról lenne szó, hogy a mai világban melyek azok a szakmák amikkel biztosan meg tudsz élni stb. Nem vagyok ribanc, ő az első!
2011. dec. 20. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én zokkon veszem ha egy lány azt kérdezzi tölem hogy.Mennyi pénzed van?,Hova visszel el majd engem?Azt tanácsolom ne beszélj a pénröl neki mert én se szeretem azokat a lányokat akik a pénz miat jönnek hozzám kivéve ha bárkivel csínálnám már.
2012. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!