Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Etikus lenne összejönnöm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikus lenne összejönnöm egy nálam 10 évvel idősebb, gazdag pasival?

Figyelt kérdés
Ha összejönnék vele,úgy is azt hinné mindenki,hogy kihasználom.Pedig nem így van.Tulajdonképpen nem érdekel,mit gondolnak mások,de nem akarom,hogy miattam bántsák.Emellett viszont hajt a kíváncsiság is.Hogy mit szólna a család,osztálytársak,barátok.Nem számítanak rá,hogy pont vele jönnék össze.
2011. szept. 3. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ő használna ki Téged!
2011. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm összejött egy nálánál 20 évvel idősebb gazdag pasival. Csak ő menetközben nem tette fel ezt a kérdést, hanem szerelmes volt, és nem érdekelte mit szól hozzá más. Nem az volt az első ismertetőjele a fickóról hogy gazdag, hanem hogy gyönyörű a szeme... Ez azért sejtet vmit nem?
2011. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-2x megdugna aztán meg se akarna ismerni...
2011. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan járj vele ne hallgass másra. Az a lényeg, hogy Te mit akarsz a többi nem számít.

És mint minden esetből, ha tényleg úgy van, akkor ebből is tanulni fogsz. Csak inkább jól végződjön;)

2011. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát,neki is gyönyörű szeme van,csak gondolom a megítélésében (mások szempontjából persze) nem az lesz az első,hogy a kisasszony milyen gyönyörű szemű fiúval van együtt,hanem hogy hűűű,biztos csak a pénzéért van vele.Pedig én simán vele maradnék akkor is,ha egy fityingje se lenne.Sőt,akkor még hozzá is mennék feleségül.
2011. szept. 3. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

"Barátnőm összejött egy nálánál 20 évvel idősebb gazdag pasival. Csak ő menetközben nem tette fel ezt a kérdést, hanem szerelmes volt, és nem érdekelte mit szól hozzá más. Nem az volt az első ismertetőjele a fickóról hogy gazdag, hanem hogy gyönyörű a szeme... Ez azért sejtet vmit nem?"


Arra is célzott (szerintem), hogy ha szeretnéd, és nem a pénzért lennél vele, a kérdésed fel sem merült volna...

2011. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

"Arra is célzott (szerintem), hogy ha szeretnéd, és nem a pénzért lennél vele, a kérdésed fel sem merült volna..."


Dehogynem! Felmerült volna a kérdés.

Nem azt jelenti, ha felteszi a kérdést, hogy csak is a pénzéért van vele. Gondolkozz már.-.- Jó magamban is felmerülne egy kérdés,hogy én mint átlagos lány akinek a családja is teljesen átlagos egy gazdag férfival?! Hogy is van ez? Ezek a kérdések természetesek.

2011. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

84%-os!

Azt a kérdezőnek írtam, nem neked, de mindegy... szerintem nem így tette volna fel a kérdést, és nem így állna hozzá... Ha igazán szeretné, meg sem fordulna a fejében, hogy itt érdeklődjön, hogy ugyan összejöjjön-e vele!

2011. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!