Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy úgy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy úgy lehet túllépni valakin, ha jön helyette valaki más?

Figyelt kérdés
Nemtudok még jelenleg másra gondolni,bulizni sincs kedvem menni,meg emberekkel sincs kedvem találkozni(nem önsajnálat,sajnos tényleg nagyon kedvtelen vagyok)
2011. dec. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor igaz, csak úgy tudsz túllépni rajta, ha találsz egy még jóképűbb srácot. Ha fiú vagy, akkor idővel el fog múlni anélkül is.
2011. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem jött más, mégsem sikerült, mindig rá gondolok.. utálom ezt a helyzetet
2011. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. Nem lehet általánosítani. Valaki így, valaki úgy van vele. Igen, úgy tovább lehet lépni ha valaki Olyan jön és megfog. De nem ez az egyetlen "módszer" van.
2011. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szeretsz vkit akkor jöhet bármilyen akárki, az agyadba végig ott motoszkál, akit szeretsz. Nem is korrekt mással szemben ez a hülyítés, mert úgyis csak ideig-óráig működhet. Én személy szerint akkor szoktam keresgélni, ha már túl vagyok az exen. Ha nem látom és nem beszélek vele, akkor sztem max 2 hónap alatt regenerálódok. 34/F
2011. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy lehet.Elöször is probálj tullépni rajta és állj talpra és csak ismerkedj ne pasizz vagy csajozz mert ha megteszik veled megint akkor nagy szarba leszel megint...És éegyél a barátokkal és csináld azt amit szeretsz:DEnnyi
2011. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lehető legrosszabb megoldás mást használni búfelejtőnek!

Senki nem segíthet rajtad csak te saját magadon. A te feladatod ezt lezárni, és ha ez nem megy más személlyel sem működni!

2011. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én keresnék pótlónak vkit és várnák hátha...
2011. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!