Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni egy ilyen "kapcsolaton"? Viszonylag érettebb és megfontoltabb válaszokat várnék. Köszönöm.

Figyelt kérdés

Éveken óta szerelmes vagyok egy lányba és tudom, hogy nekem senki más nem kell. Jó pár alkalommal már felvázoltam neki az érzéseimet és csak "próba szintjén" kértem, h járjunk. Végül nem lett belőle sose semmi, csak barátság. Mindig belementem, hátha majd később összejövünk, de így 4 év után rájöttem, h esélytelen, csak közben ténylegesen a legjobb barátjává váltam. A napokban tudtam meg, valszeg összejövőben van egy másik sráccal és egyszerűen megőrülök. Végül úgy döntöttem, h jobb, ha "elengedem" (holott nem is jártunk) és nem leszek többé a barátja, mivel nem bírnám ki, h nap, mint nap a pasijáról, v más pasiról beszéljen. A fájdalmas emlékekről nem is beszélve, h milyen jó vele, de mégsem úgy, ahogy én akarom.

Mit kellene tennem? Hülye az elképzelésem?


2011. aug. 30. 12:44
 1/8 Dr. Endressy László ***** válasza:
100%

Akármilyen jó barátod is a lány, sose lesz belöle semmi.


4 évet elvettél a saját életedből miatta, további éveket akarsz rá feláldozni?


lépj túl rajta, járd az utad vele v. nélküle, de ha mindig is többet éreztél iránta, talán jobb ha nélküle.

2011. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb ha elengeded és nem is keresed a társaságát. Addig nem tudsz a barátja lenni, amíg másfajta érzéseket táplálsz iránta, ráadásul a saját életedben sem tudsz tovább lépni, mert nincs lehetőséged a felejtésre. Nagyon fájdalmas lépés lesz, de szerintem is ez a legjobb.
2011. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu én azt mondom engedd el,szerintem más választásod nincs sajnos és hidd el hogy jobb lesz ez így neked,mintha csak tovább gyötörnéd saját magad...ahogy mondta az egyik hozzá szóló elég fájdalmas lesz az biztos,de nem tudhatod hogy fog erre reagálni ha többé nem keresed,majd elmúlik nála a rózsaszín köd és majd lehet rájön később hogy elveszthet egy olyan embert aki szereti és fontos neki,nem tudhatod lehet hogy egyszer még ő fog neked könyörögni és ő akar tőled valamit,sok ilyet láttam amúgy,ne zárd be teljesen előtte a szívedet de egy időre fagyaszt a dolgot és ha egyszer esetleg eljön az idő hogy esetlej próbálkozna nálad akkor hagyjál neki helyett még a szívedben,a sors kifürkészhetetlen nem tudhatod hogy reagál majd később....

sok sikert!!

2011. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget! =)
2011. szept. 1. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok...:S:Damugy szerintem ő is ugy van h tudna szeretni csak annyira jó barátja lettél h nem akar elveszíteni és inkább akkor maradna ezen a szinten ...legalább is én már hallottam ilyenről h úgy érzi h hamar vége lenne a kapcsolatnak és akkor inkább bele se megyxDfura
2011. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet ő a férfias, vagy nyomulós pasikra bukik
2011. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyi. En az egyetem elsö évében pont igy voltam. A lány meg mással járt inkább és én meg sajgattam a szivemet.


Azután kinyitottam m´s lány(ok) felé es megtörtént a csoda.


A recept az egy lépést lépj hátra! Ha van egy ici pici esélyed akkor lépni fog feléd. Ha mindig te mész felé, akkor ö menekülöre fogja. Az életed meg abból, áll, hoy futsz utána.


Most lépj hátra, Nyiss egy picit más felé! Nerkem ez bejött!

2011. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

örülök, hogy legalább mindenkitől azt hallom, hogy ez az egyetlen járható út, így legalább nem kell azon izgulnom, hogy mi lett volna, ha mégsem hagyom veszni a kapcsolatunkat

köszi szépen mindenkinek =)

2011. szept. 8. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!