Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek nektek a képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek a képen látható lányok?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek írjatok indoklást is.


2011. dec. 18. 18:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
USA-ban nem lenne ez gond. Kapnál egy kis orvosi marihuanát (anorexiára simán felírják ott) és jönne az étvágyad rendesen, nem számít milyen gyors az anyagcseréd.
2011. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

javítás: jönne a súly...

(mást akartam írni)

2011. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
De látod a baj hogy ez elérhetetlen. :D Egyszerűen az az idegesítő, hogy tényleg nem tudok semmit csinálni, A ducik tudnak fogyni, a vékony srácok tudnak gyúrni, a vékony lányok nem tudnak hízni (már ha olyan szerencsétlenek mint én)
2011. dec. 18. 19:22
 24/41 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek, szerintem közel tökéletes testük van :)

20/F

2011. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Pedig a férfiak többsége azt szereti, ha van mit fogni egy lányon? Te nem így vagy vele? :)
2011. dec. 18. 19:26
 26/41 anonim ***** válasza:

Kicsilány, neked most tényleg az a bajod, hogy vékony vagy? :D:D Örülj neki az ég szerelmére :D A pasik többsége a te korodban bizony imádják a vékony csajokat! Mondhat akárki akármit itt gyakorin... Egyik haverom mondta annó, hogy számára inkább legyen anorexiás a csaj mint duci...

És bizony a tizenéves meg a krai huszonéves korosztály sokkal jobban favorizálja a vékonyságot. Legyen az férfi vagy nő...

Ha nem tudsz hízni, hát ne hízz :) Legyen sportos tested, aerobikozz vagy tudomisén, és imádni fognak!!!



21F

2011. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Addig oké hogy nem hízok, ebbe már kezdek beletörődni. Csak lenne nagyobb cicim. :(
2011. dec. 18. 19:47
 28/41 anonim ***** válasza:

Hát a nők java része elégedettlen a mellméretével... Ez nem újdonság. De ezen pláne nem tudsz változtatni :)

Ami engem illet, a pici cici sokkal jobban vonz :D:D Nemtudom miért.. Olyan aranyos..

Sőt álítólag a kis mellú csajoknak érzékenyebb a bimbójuk :D:D Különleges élmény lehet rácuppanni :D:D


21F

2011. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Azt hiszem amit mondasz, abba van valami. :D És ha választanod kéne 1 ilyen vékonyka kis cicis lány vagy a képen lévő csajszi között, akkor te kit választanál? Akkor is azon a véleményen lennél, amit előbb írtál?
2011. dec. 18. 20:04
 30/41 anonim ***** válasza:

A belső döntene. A képen szereplő lányok valójában vékonyak. Ha meg nézed a testüket, nem igazán látsz rajta felesleget...

A fenekük nagy. Az annyira nem is tetszik. Nem illik a vékonyka testükhöz.


Csak a külső alapján ha muszáj lenne döntenem, akkor a hozzád hasonlóan vékony lány tetszene. Sokkal arányosabb.


De mivel tényleg kicsi a külnbség, ezért a belső a mérvadó. Meg amúgy is. Sokkal értékesebb lehetsz mint ezek a pucsító ribik. Egyértelmű a választás...



21F

2011. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!