Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek a barátnőtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek a barátnőtök a legszebb vagy tisztában vagytok vele, hogy nála is vannak jobb nők?

Figyelt kérdés

Igen, értem hogy velük vagytok meg szerintetek szép, de van olyan csaj akire azt mondod, hogy szebb mint a barátnőtök?

Ma őszinte beszélgetést folytattam barátommal, ő mondta, hogy természetesen látja ha egy nő szebb nálam de engem szeret meg blabla

Persze nem akarom hogy ámítson hogy én vagyok a legszebb mert 10es skálán magamat kb 6osnak sorolnám, szóval nem vagyok egy topmodell.


2011. dec. 18. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor barátnőm van, akkor tényleg ő a legszebb, nem jövök össze egy olyan lánnyal aki-ha már pontozol- legalább nem egy 8as.23F
2011. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Amikor szép csajom volt, akkor hazudtam simán, h ő a legszebb blabla. Viszont volt amikor átlag alatti csajom volt, na ott nem lehetett kamuzni, mert tisztában volt saját magával. 34/F
2011. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


De ide is leírom: Igen, őt látom a legszebbnek, mert a szépség nem csak a külsőből fakad. A belső faktorral együtt bárkit kenterbever, úgyhogy ő a legszebb. Hiába lehet más nőnek mondjuk formásabb valamelyik testrésze, vagy simább haja, nem fogom szebbnek látni azt, mert az nem Ő.

2011. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Max ameddig tart a rózsaszín köd. Nálam csak addig tartott, de már megnézem az utcán a jó nőket
2011. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
persze hogy van, csak nekik nem kellek így be kell érjem a rondább barátnőmmel.
2011. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudom h nem ő legszebb, ő is mondja h jobbat is találnék nála, de nem mondom neki,és nem is kell más. Csak Ő :) *.* <3 20f
2011. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5. ez elég durva válasz volt, nem érzed?
2011. dec. 18. 19:08
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
nem volt durva, a lányok is csak azért vannak a fiúkkal mert a szebbeknek nem kellenek, ha akad szebb fiú dobják a barátjukat.
2011. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De épp azt akarod, ámítani magad, mert zavar, hogy a barátod őszinte volt. Sajnálom. Van persze, sőt a páromnál szebb nőnél is van szebb. Nincs olyan, hogy a világ legszebb nője. Egy párkapcsolatba meg annyi minden más is kell...
2011. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére én is őszinte barátot fogtam ki magamnak, ezért nem ámít hülyeségekkel. Engem ugyan nem zavar, ha vannak nálam szebb lányok, ahogy a te párod is mondta, a lényeg, hogy engem szeret, mellém fekszik esténként, az én kezemet fogja, engem becézget. Szépnek lát, csak tökéletesnek nem. Ez így normális, ha az ember ismeri a másikat. Senki nem hibátlan:)
2011. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!