Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor legyek önmagam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor legyek önmagam vagy sem?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom, hogy ha csajozni akarok, akkor legyek önmagam. Nos, ez nem igazán vált be, mert a személyiségem eléggé ellenszenves. Ha szerepet játszanék, akkor meg egy hazugsággal szerezném meg a csajt, és egy kapcsolatban nem is tudnám fenntartani az álcát.


Akkor mi legyen?


2011. dec. 18. 22:49
 1/7 anonim válasza:

nem tudsz igazábol más lenni mint ami vagy.. hosszutávon meg hitelesen legalábbis biztos nem. ugyse lennél ugy boldog. majd egyszer lesz vki akinek te kellesz és tényleg az ami vagy, akkor leszel boldog.

(legalábbis k*rvara remélem hogy igyvan :D)18f

2011. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért érzed, hogy ellenszenves lenne a személyiséged?
2011. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Visszahúzódó vagyok, mindenkivel csak felszínes kapcsolatot tudok kialakítani (magyarul haverságot).
2011. dec. 18. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem ellenszenves személyiség:) őt, ezzel alig mondtál valamit is magadról.

És az, hogy visszahúzódó vagy lehet nem az éned része, csak így reagálsz a környezetedre.


Valamelyik nap beszélgettem egy ismerősömmel, tényleg helyes csaj, nem értettem miért dolgozik annyit magán, miért akar a barátjának annyira megfelelni. Elmesélte, hogy a barátja, nagyon visszahúzódó személyiség volt, nagyon kellett érte küzdenie, hogy egy picit is megbízzon benne, és hogy ez őt nem taszította, hanem serkentőleg hatott a kívncsisáságra, hogy ilyen titokzatos volt ez a fiú.

2011. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencséje volt. :D A legnagyobb problémám az, hogy - állapotomnál fogva - nehezen tudok kezdeményezni, így nem is nagyon keltem fel a lányok érdeklődését, ami eléggé megnehezíti az egész dolgot.
2011. dec. 18. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad!
2011. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a személyes példám segít, akkor csak azt tudom mondani, hogy rólam sokszor taszító az első benyomás, mert harsány vagyok-pont az ellentéted.

Nálam a közös érdeklődés miatt jött össze egy sráccal a dolog. Egyszerűen csak laza voltam, arról beszéltem, amiről szeretek, azt csináltam, amit szeretek, és ő is. Nem vonzott, nem vonzódtam hozzá, ő az elején valamennyire már igen(bár bevallottan megrémisztettem- ezt ő mondta), később már jobban. Megismertem, pedig ő is inkább hallgatja mások bajait, mint meséli a sajátjait.

Na és ezek alapján már én is szeretném őt...

2011. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!