Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett ezt csinálnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett ezt csinálnia?

Figyelt kérdés

Egyik haverom ismerkedni akart egy lánnyal egy szórakozóhelyen, megkérdezte tőle, hogy meghívhatja-e egy italra.


A lány ahelyett, hogy simán nemet mondott volna jól megalázta a haveromat.

Ilyeneket mondott elég hangosan: "Csak nem képzeled, hogy szóba állok egy ilyen prolival"

"Inkább húz haza a panelba".


Miért nem mondott csak simán nemet, miért kellett így aláznia?


2011. dec. 19. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen megfogalmazta a lényeget.
2011. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez a lány nem volt komplett :S

Szomorú, hogy sokan az ilyenek alapján ítélik meg a nőket, pedig ő az elviselhetetlen kisebbség, akinek ilyen modorral barátai sem nagyon lehetnek.


Nem a barátodat alázta meg, hanem saját magát.


22/N

2011. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Remélem azért kapott egy pofont, csak a miheztartás végett...
2011. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azért, mert vannak olyan pasik, akik túl sok mindent megengednek maguknak.. hiányzik az első 2 foguk, vagy egy van, és azt is a lottón nyerték, sulizni nem akarnak, mert minek azt.. és mégis értelmiségi lányokkal akarnak randizni :S
2011. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na most így én lettem az 1., nem tudom, ki töröltette az originál 1. kommentet, pedig abban tényleg benne volt a lényeg: ez egy buta, felszínes, öntelt liba.
2011. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, alapszabály : lányt nem ütünk meg..
2011. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6 "alapszabály : lányt nem ütünk meg.."

Ugyan, miért nem? Mert lány? És akkor mindent megengedhet magának?

2011. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
igen, pont ezért, mert lány. és mert gyerekes az ilyen viselkedés. mintha az oviban lennél.. vmi nem tetszik neked, és akkor verekszel? :D na ne már.. az én szememben az ilyen nem férfi.
2011. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és mit képzelsz, te mindent megengedhetsz magadnak? :D na ne már :D
2011. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok verekedős, nekem normális barátnőm van, de az ilyet valakinek helyre kell tenni, mert már most el van szállva magától. Írhattam volna azt is, hogy véletlenül leönti valamivel, tök mindegy, a lényeg, hogy helyre kell tenni.
2011. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!