Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a nők, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők, hogy egy férfi el sem tudja képzelni mekkora fájdalommal jár a szülés?

Figyelt kérdés
Nem hiszem ogy nagyobb fájdalom lenne egy komolyabb balesetnél. Vagy igen?
2011. dec. 19. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt ne hasonlítsd össze....
2011. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, mert tényleg nem tudjuk elképzelni. Vagy szültél már valaha?
2011. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mi közöd Tőle ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy mikor a néger gyereket megszülöd a wc-n az ugyanolyan, mint egy fehér gyereknek életet adni...
2011. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

14:39 te meg nem tudod elképzelni, milyen fájdalmas az állkapocstörés!


Akkor most menőbb vagyok nálad?

2011. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bánomisén ***** válasza:
100%
Mert egy férfi el sem tudja képzelni, honnan tudná, hiszen férfi, sosem lesz lehetősége megtapasztalni. Ahogy mi, nők sem tudjuk elképzelni, mekkora fájdalommal jár, ha egy férfi nemesebbik szervét rúgják meg. Csak azt tudjuk, hogy nagyon fáj. És nem vitatjuk, hanem elhisszük.
2011. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Más fájdalom.

Szóval többféle fájdalom létezik, szúró, görcsölő, égő stb. Ezért nem lehet összehasonlítani.

A fájdalom erejét érezhetik.

Talán a vesegörcs erősségű fájdalomhoz lehet leginkább hasonlítani, bár manapság már nem tudom.

Nekem is úgy mondták ezt az infót, nem szültem még.

2011. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki ezt mondja, kérdezd meg h ő el tudja-e képzelni magát betonozás közben?
2011. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
A nők sem tudják elképzelni addig ameddig nem szzülnek. Elég hosszú ideig tart, szerintem ez lehet a legkellemetlenebb.
2011. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hat mert nem tudjak.. ezért :)
2011. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom milyen érzés, mert még nem szültem. Emlékszem a fájdalomra amivel a szüzességem elvesztése járt. Korábban ugye ott nem ment be semmi. Szóval okvetlenül tágulnia kellett. Ha belegondolok, hogy mekkorát kell tágulnia ahhoz, hogy kiférjen ott egy csecsemő... Hogy nagyobb fájdalom lehet-e mint egy komolyabb baleset? Hát ezt csak az tudná megmondani akinek van összehasonlítási alapja. Az igaz, hogy a férfiak el sem tudják képzelni. Sőt, sosem fogják megtudni. El kell hinni és kész:) Nem akarok ocsmány hasonlatokat írni, ezért burkolt leszek:) Szerintem próbáljuk meg elképzelni, hogy csak egy 5x akkora valamit próbálunk kipréselni az egyik testnyílásunkon mint ami előtte valaha is járt ott akármilyen irányba:D Nem sietek megtudni, hogy pontosan milyen érzés lehet:)
2011. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!