Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy megfelelő kategóri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy megfelelő kategória, vagy hozzám illő lány?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megállapítani, hogy ki illik hozzám? Mert ha nem nézek ki annyira jól (mondjuk átlagos vagyok), akkor el is felejthetem az olyan lányokat, akik nekem tetszenek, és nekem egy egy alsóbb, esetleg középkategóriás lányt kell választanom?
2011. dec. 19. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az illik az emberhez, akinek hasonló belső tulajdonnsága van, vagy hasonló az érdeklődési köre, jól kijönnek egymással. Nem feltétlenül a kinézet a döntő.
2011. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Láttam már vegyes párost. Kevésbé előnyös kinézető fiú/lány egy kifejezetten előnyös külsejű párral. Nem olyan ritka.

A kérdésre válaszolva. Bocs, de nem kell "középkategóriás" lányt választanod. Vannak akik neked tetszenek, próbálkozz azoknál nyugodtan. Vagy lesz köztük olyan aki vonzónak talál, vagy nem. De előbb vagy utóbb biztos lesz. A kémia nem csak, illetve nem főként a külsőn múlik. A mutatós küllem leginkább figyelemfelkeltésre alkalmas, koránt sem biztos tőle a siker. A hosszútávú siker. Azért mert nem vagy Brad Pitt még nem kell olyan lányokkal kezdened akik nem tetszenek. Kérdés, hogy csak külső alapján szelektálod-e a lányokat vagy azért más is számít.

2011. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak a külső alapján döntök, de fontos tényezőnek tartom. Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 19. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

én kb 6-7es nőnek tartom magam azon a bizonyos 10-es skálán, azt gondolom 8 "pontos"-nál magasabb pasin nem is érdemes még gondolkozni sem, a legtöbbjük tisztában van azzal, hogy szép, és ekként is gondolkozik illetve éli életét. ugyanaz, mint a "szépséges hercegnőként" felnőtt lányok, akiket mindenki folyton csak megerősít abban, hogy ők a legszebbek. ritkán jön össze nekik igazán mély, tartós kapcsolat. plusz ki érezné jól magát abban a biztos tudatban, hogy kettejük közül ő sokkal csúnyábban néz ki...?

lehet, hogy nagyon durván sarkítok, de a saját tapasztalatom is azt mutatja, hogy túl szép fickóval nem érdemes kezdeni.


de a saját szintemen is voltak sikerélményeim, az alatt pedig még inkább. és most csak a külalakról beszéltem természetesen.


nyilván ez még csak a kezdet kezdete, utána jön minden más, hogy mennyire passzolunk, hasonló temperamentumú, érdeklődési körű-e, mint én, ezt már nem lehet blintre megállapítani (zenei ízlést még esetleg, ha épp zenekaros pulóver van rajta), épp ezért igyekeztem mindig vagy a hobbim környékén ismerkedni (kutyás vagyok, versenyekre, kiállításokra, kiképzésekre, kutyafuttatókra járok, mind-mind ismerkedési felület), vagy egyetemi klubokban (hasonló korúak általában), vagy esetleg koncerten (hasonló zene), mert az én életemben ezek a dolgok fontosak, ezek azok a dolgok, ahol a leglényegesebb, hogy a másikkal egy hullámhosszon legyünk (mind hobbi, mind zene, mind életvitel terén).

2011. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már így pontozgatni kell, én max egy 5-6-os lánynak/nőnek tartom magam, de jöttem már be 10-es pasinak is. Csak nekem nem jött be ő, mert nem tudtam vele igazán beszélgetni. Én mindig sokkal jobb pasikkal járok annál mint amennyire én jó nő vagyok. Szerintem. Volt már hogy ezzel mások nem értettek egyet, tehát vagy önértékelési zavaraim vannak, vagy a pasim látom sokkal jobbnak mint ami valójában, vagy ennyire igaz a már közhelynek számító ízlések és pofonok mondás:)
2011. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!