Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor fognak azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor fognak azok a fiúk olyan közegbe kerülni, ahol kiegyensúlyozott a nemek aránya, akik nehéz, férfias egyetemi szakokra járnak?

Figyelt kérdés
22 éves matematikus vagyok, nagyon sokat kell tanulni a jó eredményekért, és a szakunkra csak nagyon kevés lány jár, így alig van olyan lány akivel egyáltalán beszélgetni tudnék.

2011. dec. 19. 09:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Holnap.
2011. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Annyi eszed nincs,hogy néha elmenj szórakozni...Marad a buzulás xD
2011. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha mázlija van, akkor munkahely.

Én műszaki végzettségű vagyok, így neten ismerkedtem. A buli nem bejövős, mert ott csak a férgese van.

2011. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A buli nem azt jelenti hogy a legutolsó discoba vagy kocsmába kell menni barom.
2011. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, csodálatos a munkád :) Mindig is lenyűgözött az ilyesmi, másodszor pedig ne csak szakon belül gondolkodj, lehet a karról vagy más karokról is barátnőd.

Rengeteg egyetemi szórakozóhely van, ahová tinik nem léphetne be, csak felnőttek,tök jó hangulattal, kulturált társasággal.

Vagy ha nem is éjszakai szórakozóhelyekre gondolsz, akkor is sok lehetőség van, különböző sportok, hobbik:)


Az internet is egy lehetőség, de én nem ajánlom,nem jó ajánlólevél. Sokkal jobb az, ha személyesen keresel fel valakit.

2011. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Buli ok...

Az rosszul esik, ha olyan kosaraz ki buliban, aki sokkal hülyébbel összeáll. Amúgy sportolok is, de ott sincs sok lány.

2011. dec. 19. 12:51
 7/24 anonim ***** válasza:

Ezt sose vedd magadra.

Majd lesz, aki nem kosaraz ki:)

2011. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak matematikusokkal szabad összeállniuk?
2011. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A lányok a jóképű orvosokra buknak, nem az ilyen kocka matematikusokra. :)
2011. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát, én szeretem az orvosokat és a matematikusokat is :D

Igazából ez oly mindegy. A lényeg hogy egy művelt, értelmes ember legyen.

Volt orvos udvarlóm, de nem működött sajnos :(

2011. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!