Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az észre, vagy a szívre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az észre, vagy a szívre érdemes jobban hallgatni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szívre
2011. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Az észre érdemesebb hallgatni, mert sokszor ami "szívnek" tűnik, az valóban csak rosszindulatú mentális betegség, egyféle múló láz. Az ész viszont általában megbízható útmutató, ha nincs befolyásolva kábítószer által.
2011. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BlackSword ***** válasza:
100%
A szív adja a lehetőségeket, és az és választ közülük...
2011. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a szívedre hallgatsz lehet megszopod, ha az eszedre, akkor meg nem. ;D
2011. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem volt sok eset, amikor ilyen szerelmi ügyekben kellett döntenem, de azért volt rá példa. Én mérlegeltem a dolgokat és lehet, hogy viccesen hangzik, de fogtam egy papírt és megfeleztem. Az egyik oldalra felsoroltam azokat, amik pozitív és negatív dolgok lehetnek, ha az eszemre hallgatok. A másik oldalra ugyanezt a szívre hallgatással is megcsináltam.

Ezek alapján úgy gondoltam, akkor járhatok jobban, ha az eszemre hallgatok, így is tettem és nem bántam meg. :)


Szóval szerintem fontos, hogy mindkettőt mérlegeld!

16/L

2011. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye kérdés. Amíg tudsz az észre támaszkodni addig nem szereted igazán a partnered. Miután ugyanis megszereted, már egyértelmű lesz mindig a válasz. Max nem mindig fogod beismerni még magadnak sem. Illetve olykor féled a következményeit...
2011. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
erre nem lehet válaszolni, nincs olyan hogy erre vagy arra. szerintem ez olyan mint hogy mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?!
2011. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aszomszedneni ***** válasza:
hát az én szívem nem túl értelmes , vagy csak nem igazán tudom kódolni amit mond (bam babamm babamm babamm vagy valami ilyesmi) szóval ezt nem javaslom !
2011. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az észt soha sem fogja semmi pillanatnyi fellángolásnak nevezett álom elhomályosítani. Az ész mindig azt akarja, hogy jól kijöjj a helyzetből és a lehető legkevesebbet szenvedj. Az ész meg akar védeni, a sok baromságból, amibe a szív bele akar vinni. Ha mégis csalódás ér, akkor az ész, vagy a szív fog helyrehozni?
2011. dec. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az eszedre
2011. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!