Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit jelent nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit jelent nálatok a rosszfiús típus? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

egy börtöncellában vasra van verve, pucéran ki van feszítve keze, lába, és lehet vele jól szado-mazozni.

49/L

2011. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minimum 3 év a sitten, 60 as bicepsz, hatszázas shell merci, tetoválások, kopasz fej, bőrkabát, pitbull
2011. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Láttad már a Die Hardot?

Na abból a rosszfiú, Hans Gruber.

Amúgy 10/10-es, de a való életben sosem kezdenék bűnözővel, akár milyen okos is.


21/L

2011. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nálam pl szőke menő hajjal, cuki fejjel, őrült, és minden hülyeségbe belemegy a rossz fium :D
2011. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hans Gruber :D:D:D:D bazzzzzz!!! ezen szakadok!!! te jó ég!!! aki ezt írta az nagyon kész van :D:D:D

de igaza is van... az aztán kemény rosszfiú!

én VV "sittes" Gergőt mondanám rosszfiúnak. kinézetre teljesen, mentalitásra is mert beképzelt. szerintem tipikus!!

2011. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ehh..az olyan férfiegyedet aki magától is tudja erre a kérdésre a választ. bocs.
2011. dec. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barna kutyaszemek, amivel úgy tud nézni, hogy elájulsz:-)

barna haj, és kissé bunkó stílus, olyan nem törődöm, vagy a ,minden heccben benne vagyok fajta.

A bunkó stílusúnak tökéletes példája Chuck Bass a Gossip girlből.

[link]

2011. dec. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
am ha már mindenki neveket ír: tom riddle pl rosszfiús tipus.. :P
2011. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hans Gruber :D:D:D:D bazzzzzz!!! ezen szakadok!!! te jó ég!!! aki ezt írta az nagyon kész van :D:D:D

de igaza is van... az aztán kemény rosszfiú!


Hát most mért? XD Iszonyat szexi szerintem; úgy tud nézni, hogy megáll benned az ütő, de jobb elkerülni, mert egy "kicsit" őrült!

2011. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!