Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Az alábbi típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Az alábbi típus közül melyik férfi jönne be nektek?

Figyelt kérdés

1. Talpra esett,határozott,kicsit rámenős és kezdeményező típus és karizmatikus egyéniség aki bármit elér amit akar de nem túl romantikus és nem túl gyengéd..


2.bár ő sem papucs de kicsit vissza fogottabb,szeretik az emberek,mosolygós,jó képű,romantikus alkat és gyengéd a nővel az ágyban és megértőbb az életben is,bár nem olyan tettre kész és talpra esett de mindig lehet rá számítani és a családjáért tűzbe menne ha arról van szó..


tegyük fel mint két esetben egy hasonlóan jó képű fickóról van szó...


2011. nov. 28. 09:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
EZ attól függ, milyen célra. Házasságra, hosszútávon jobban jársz a 2. típussal, de az 1. mindig izgalmasabb és tekintélyesebb marad. Nekem is hasonló volt a szituációm, az 1.mellett döntöttem, de néha bánom.... Good luck ;)
2011. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképp a második. Ilyena férjem is:)
2011. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Évekig voltam az egyessel...soha többet...(izgalmas meg minden,de pár év után sikitófrász kerülgetett)


Most a kettesbe sorolható párom,őt el tudom képzelni életem végéig is...kiszámitható,végtelenl romantikus,mellette megvan a fizikai biztonságérzeten kivül az érzelmi is,nem kell más

2011. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "nem túl romantikus"? Mert a rózsákkal teleszórt ágytól és gyertyafényes vacsorától én is falnak megyek.

Viszont a tutyimutyi alakoktól is...

Én lehet, hogy az egyest választanám. Aztán jól összetörne a szívem...

2011. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Virág6 ***** válasza:
Második!
2011. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"határozott,kicsit rámenős, nem tul gyenged"

Ez a tipus az aki kiszekalja a beledet. Semmi sem jo, ugraltat.


2-ik.

2011. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az első, valamiért mégis a másodikkal élek. :)
2011. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ezeknek a kérdéseknek mi értelmük van????????
2011. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ma 09:25



azért mert akkor te sem tudnál ilyen hülyeséget kérdezni hogy ezek a kérdések minek vannak....


amúgy egy kis felmérés ha így jobban tetszik:D

2011. nov. 28. 09:34
 10/21 A kérdező kommentje:

ma 09:17


a nem túl romantikus az hogy egyáltalán nem az és hányingere van ha végig kell néznie a párjával egy romantikus filmet....

2011. nov. 28. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!