Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még, aki elég irritálónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még, aki elég irritálónak találja, amikor tinilányok oltanak tőlük jóval idősebb fiúkat a szüzességük/nemi életük hiánya miatt?

Figyelt kérdés

Gyakran olvastam a GyK-n tizenéves lányok írásait, akik huszonéves srácokat ócsároltak, mert az illető még nem feküdt le senkivel vagy már évek óta nem élt nemi életet.

Így szánalom, úgy lúzer, amúgy balfék...

Őszintén szólva én ezt egy eléggé undorító dolognak tartom, mert messze nem lehet összehasonlítani őket. Egy fiatal lány, hacsak nem bűnronda és/vagy antiszociális, általában még válogathat is a jelentkezők közül. Ha pedig még szép is, akkor tucatjával állnak sorba a jelöltek.

Egy fiú, ha nincs megfelelő önbizalma, megjelenése/dumája; akkor igen kilátástalan helyzetben találhatja magát. Sem barátnő, sem szex nem lesz neki.

Miért olyan nehéz ezt felfognia a csajoknak és miért olyan kegyetlenek ezekkel a fiúkkal?


2011. dec. 19. 20:41
1 2
 1/12 Inkog Nito ***** válasza:
A lényeg:A nők akkor szexelhetnek amikor akarnak.A férfiak akkor szexelhetnek amikor engedik nekik.Tiszta?A "nők" (mint tizenéves lánykák) annyit szexelhetnek amennyit akarnak,csak nagy az arcuk.
2011. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

és most mit akarsz? azt hogy megsajnáljunk?

én is 19 éves fiú vagyok, és szűz, nem volt még csajom se, de nem kell a nevemben szólni, én kitartóan próbálkozom, és majd megtalálom az igazit. A kis szarrákúrt ribancok meg a legkevésbbé sem érdekelnek, azok 30 éves korukra rohadtul meg fogják bánni hogy így éltek. ENNNYI

2011. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első:igazad,van.:)
2011. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

második:nemfogják,megbánni,tudod,miért?30,éves,korukig,kiélik,magukat,utána,fognak,maguknak,egy,

nem,menő,férfit,és,családot,alapítanak,és,élnek,boldogan.

Érted?

2011. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, Kérdező! Nekem is elegem van ezekből a lánykákból, mert oly nagy élettapasztalatuk van hogy csak néz az ember! A tizenéves lányoknak nincs joguk még szexelni össze vissza, hanem tanulniuk kéne inkább.
2011. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2.

Feltettem egy jogos kérdést! Ennyi!

2011. dec. 19. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha már most ilyen apróságokon kiakadsz, mi lesz veled később a nagybetűs életben? Tinikoromban sosem öltözködtem divatosan, nem is kellettem egy pasinak se, mégsem estem kétségbe. Nem hallgattam másokra, a tanulással, rajzolással foglalkoztam helyette. Mára viszont egész szép nő lett belőlem, és 4 éve élek a párommal.

26N

2011. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És miért hagyjátok magatokat? Szépen lealázzátok őket a g.cibe. Én ma reggel kaptam egy teljesen más ügyből kifolyólag egy levelet egy 16 éves kis k.rvától, hogy hogy merem én leribancozni. Természetesen jól elküldtem a k.rva anyjába és nem érdekelt, hogy mit fog szólni hozzá. Nem az a baj, hogy szűzek vagytok, hanem, hogy emiatt alacsonyabb rendűnek érzitek magatokat.
2011. dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Saját intelligencia hiányukat mutatják ezzel ki,hogy ezért leszólnak valakit.Szánalmasnak tartom az ilyen tini"lányokat".
2011. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 frombehind válasza:
én is sokat gondolkoztam ezen, vajon miért érzem magam rosszabbul attól, h későn kezdem. Rájöttem, h ha nagyon akartam volna, akkor legyőztem volna a gyávaságomat, de úgy látszik, jó volt a kényelmes, küzdelem nélküli élet. Most már fokozatosan haladok fölfelé a menyországig, öntudatra ébredtem szép lassan. Ja, és arra is rájöttem, h jobb vagyok, mint mások, csak ők ezt nem tudják☻: attól még, h valamit csináltak, nem jobbak nálam. Én tudom, h jobb vagyok, pont ezért nem lenne szabad rosszul éreznem magam. Oltsd le a s.z.a.r r.i.b.a.n.c.o.k.a.t a g.e.c.i.b.e. Egyszer csak rájönnek, h s.z.a.r.o.k☻☺
2012. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!