Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is jól esne most egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is jól esne most egy ölelés is már?

Figyelt kérdés

Annyira rossz egyedül. Ha csak itt lenne egy lány és megölelhetném már attól is jobban érezném magam, de most nincs senki sem mellette, teljesen egyedül vagyok és igazából sosem volt még barátnőm sem. Nem tudom máshol kiadni, ami legbelül nyomaszt, mindenki előtt teszem a kemény nagy fiút, akin nem fog senki és semmi támadása sem, de ez nem igaz, mert belül sebezhető, érzékeny vagyok. Érzelmes fiú vagyok és tudom, hogy nyálasan hangzik, amiket írok, tudom, hogy sokan lehomároznak vagy épp lehordanak mindenfélének.


Nem vagyok egy szent sem, szóval nem kell sajnálni, de olyan rossz annyi szép párt látni, míg nekem nincs senkim, nincs kit ölelnem, csókolnom, nem érzem a szereteté és én sem tudok viszont szeretni és ez nagyon fáj. Nem tudom meddig bírom még egyedül. Minden nap remélek, hogy megtalálom ezt a lányt, de egyre jobban látom, hogy akik igazán értékesek, mind párkapcsolatban élnek már több éve. Csak a ribik vannak, akiken már átment a fél város. Így hát szomorúan járom Debrecen utcáit, hátha megtalálom valahol Őt.


21/F


2011. dec. 19. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Természetesen, mivel elég rég egyedül vagyok már. :( 29/F
2011. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, és nagyon sokszor van nekem is szeretethiányom. Nekem sem volt még komoly kapcsolatom, de én sokszor érzem úgy, hogy van, aki érdeklődne felém, csak hát ez a rossz benne, hogy nekem NEM a bunkó, nagypofájú, bulizós-ak jönnek be, a többi fiú meg úgy érzi, h ezek a fiúk mellett esélyük sem lehet, és ezért kezdeményezni sem mernek. Én pedig sajnos "régimódi" vagyok, és szeretem, ha legalább az első lépést a fiú teszi meg (még ha csak egy bejelölésről is van szó például facebookon).
2011. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdezõ és az utolsó iràny egy pàrt alkotni.

Különben nem vagy egyedül lànyok, fiùk ugyanùgy panaszkodnak. na mivé lett ez a vilàg?

2011. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

tegnap 21:04es vagyok

14:26-os aranyos vagy, de sajnos ez nem így megy, ha csak azt nézed, h ő debreceni, én pedig dunántúli vagyok, már gondok vannak...:)

2011. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En is debreceni vagyok, éltem Dunantùlon és ki tudja lehet szivesen menne oda.:)
2011. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Debrecen környékén tényleg nem sok a normális.:D

Ne keresd,és majd megtalálod.:)

(Most ez gyerekes,de annyi)...: Én a macim szoktam ölelgetni.:)

2011. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!