Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj aki belém volt esve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj aki belém volt esve (vagy még van), ezt írta ki Facebookra. Van még esélyem?

Figyelt kérdés

A sztori röviden tömören annyi hogy egy lány belém volt zúgva, és meg is mondta még akkor..végül amikor esélyt adtam neki, elutasította...Azóta elmúlt egy hónap, viszont mostanában újra éreztem hogy közeledett (nincs egy hete se) és ezt írta ki Facebookra:

"Néha az a jó döntés hogy feladod, mint hogy küzdj a lehetetlenért..Inkább leszek vesztes mint álmodozó..Próbálkoztam már eleget."

Volt egy komment hogy "Inkább légy álmodozó mit egy reményétvesztett aki bánni fogja hogy feladta..."

Erre ő: "Én nem fogom bánni.."


Lehet hogy hülye kérdés, hogy van-e még esélyem nálla..de azért szeretném a ti véleményeteket hallani...Mert nekem ez most úgy jött le hogy feladta és nem érdekli többé..


Köszi szépen előre is!

16F


2011. dec. 20. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
basszus hát kőzeledj te feléje és megtudod szerintem van esélyed...
2011. dec. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez tervben van mindenképp :) Csak arra vagyok kíváncsi hogy a többség szerint itt az oldalon van-e esélyem..köszi a választ...jöhet még mástol is nyugodtan :P
2011. dec. 20. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A nők egy idő után kiábrándulnak sajnos. A visszautasítást pedig különösen rosszul tűrik. Ez sértésnek számít. Ja és akkor is elküldhet a francba, ha szeret. Ezek képesek mindenre. De ez a jó bennük.
2011. dec. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most még van, de akkor gyorsan kell cselekedned! 1-2 hét, és nem lesz...
2011. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,hogy ha annyira beléd van zúgva,akkor miért utasított el,mikor adtál neki esélyt?
2011. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!