Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neked valaki azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neked valaki azt mondja, hogy "nem vagy az esetem", az alatt konkrétan mit ért?

Figyelt kérdés
külső vagy belső tulajdonságaidra gondol?
2011. dec. 20. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem érdekelsz

Nem tudlak elképzelni magam mellett

2011. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Is-is.
2011. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a külsőre gondol. Én az exemről tudtam meg nemrég, hogy nem voltam az esete, mégis velem volt 2 évig :). A belsőm miatt, azt mondta. Aztán már a külsőm is tetszett neki, de akkor is, elsőre a belső fogta meg. Ennek azért örülök, nagyobb dícséret, mintha csak a külsőm miatt kellettem volna neki :)
2011. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt jelentheti, de szerintem leginkább a külső.
2011. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ci.ara ***** válasza:

külső tulajdonságra szokták azt mondani belsőre inkább azt h nem az én világom


PL: nekem a kreol bőrű sötét hajú szemű, széles hát váll pasik jönnek be és mikor meglátok egy skandináv típusú pasit (aki jól néz ki) csak annyit tudok mondani h jó pasi de nem az esetem"

2011. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy, hogy pontosan mire gondol, de az biztos, hogy ha valaki ezt mondja neked akkor kalap-kabát szia soha viszont látásra!
2011. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!