Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja valamir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja valamire, hogy nem, akkor az valójában igen? (Ezt már sokszor hallottam. ) Konkrétan itt arra gondolok, hogy azt mondta, ne vegyek neki ajándékot. Erre is vonatkozik ez az előbbi mondás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok dologtól függ. Va amikor a nem azt jelenti, hogy tényleg nem. Na meg van olyan eset amikor jelenthet igent.
2011. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A nem nem az igen igen.


Ezt nem neked kell találgatni,hanem neki kéne annyi esze legyen,hogy azt mondja amit gondol...

2011. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Az élet nem csak fehér és fekete.
2011. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

"Az élet nem csak fehér és fekete."


Ez egyrészt egy szánalmas közhely, másrészt egy szánalmas érv arra, hogy miért legyünk gondolatolvasók, és miért turkáljunk a női agyak agyatlan káoszában.....

2011. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Túlbonyolítjátok.Simán át lehet vágni ezt a "csomót".

"azt mondta, ne vegyek neki ajándékot"

Ne vegyél neki,hanem csinálj neki!A kettő nem ugyanaz.

Legyél kreatív!Egyébként meg jól kell ismerni azt a személyt,hogy eldönthesd,nála mikor nem az igen és fordítva..

2011. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem mindig :D:D:D

Lány ésszel néha még én magam se tudom melyiket akarom, de ha pasi lép akkor eldől előbb-utóbb...... :):)

Szerintem, ha ő vesz neked akkor illik venni neked is akkor is ha ő azt mondta....

DE ha készít vagy vmi meglepi ajándék ami közös az már nehéz ügy....

Vmi apróságon tört az agyad amivel nem lehet mellé lőni, de ha most nem adod oda akkor jó később meglepinek :P:P:D

19L

2011. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Ez nagyon jó ötlet, hogy készítsek neki valamit, már csak ki kell találnom, hogy mi legyen az. Ez tetszik.

2011. dec. 7. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Vehetsz valamit, de jobb ötlet valóban, ha csinálsz. Azért mondta, mert nem akarja, hogy tűnik kihasznál téged.

Egyébként a nők nem logikátlanok, csak sokszor arra mondják, hogy nem, amit úgy éreznek a másiknak fáradság lenne, mégha nekik jól is esne.

Pl. Hazakísérjelek? Nem, nyugodtan menj csak haza.


Itt a lány arra gondol, hogy a fiú biztos fázik, vagy már hazamenne, ne vállaljon miatta még egy utat. A fiú ezt egyértelmű válasznak veszi és otthagyja. Öreg hiba:/

Annyit kéne csak mondani: De, elkísérlek.

Ha nagyon tiltakozik, na akkor kell otthagyni, mert tényleg nem akarja.

2011. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hallod nem tudom. tényleg nem. nem is értem a lányokat. pedig én is az vagyok.


szerintem is az lesz a nyerő, ha készítesz neki valamit te magad, aminek örülhet. de figy, mire mondta ezt neked? miért nem szeretne, mi az oka? nem lehet, h azért, mert ő nem tud neked venni?

2011. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rajtam lehetetlen kiigazodni.. de legtöbbször én is azt mondom sok dologra,h nem miközben igen..erre pont ezaz ajándékos példa a jó.. nem akarnám,h a pénzét rám költse..
2011. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!