Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve nagyon megfogott valami a tanáromba.De nagyon...Az év elején ki nem álhattam,de egyszercsak valami megfogott benne..

Ha bejön órára,kivételezik velem,állandoan a szemembe néz,a szünetekben ha találkozok vele,akkor rámkacsint és mindig szól valamit.Nagyon tetszik!Fiatal,kékszemü és pont az én esetem...Mit tegyek?Mert már nem birom.Legszivesebben ráugranék és csak csókolnám,ölelném.Mert tudom,hogy odavan értem.Nem nőcsábász,nagyon jófej.De én nem akarok a suliban problémát,de titokban azért taliznék vele,de mit tegyek?Én ha nem mehetek suliba,példaul betegség miatt,haldoklok,hogy nem láthatom.


2009. máj. 18. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
alázós sex :D
2009. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el mindkettotok erdekeben...
2009. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Valami módon vezesd rá, találkozzatok a sulin kívül. Akkor kiderül, mennyire van érted oda ő is.
2009. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
durva:D nem nagy a korkülönbség... am csatlakozóm az uccsó válaszolóhoz.
2009. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék balhét,de mindenki mondja(baratnőim az osztályból)hogy nagyon oda van értem...És amikor volt még pasim,és ha telefonaltam vele,akkor parszor meghallott valamit és olyankor mindig flegma volt,meg féltékeny.
2009. máj. 18. 22:22
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy segitetek,még többen is irhatnátok..:)

Én mar nem birom.Egész nap rá gondolok,ő jár a fejemben,róla álmodozok...Jah és nem nagy a korkülömbség:)

2009. máj. 18. 22:24
 7/14 anonim ***** válasza:

valahogy sulin kívüli szituációban kéne kideríteni, hogy mi a helyzet...

és szerintem a tanár-diák kapcsolat egyátalán nem gáz, ha nem nagy a korkülönbség ( max 5 év), de sajna sokan nem nézik jó szemmel, téged is meg a tanárt is kirúghatják, ha összejön a dolog és rájönnek!

2009. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én halottam már pár ilyesmit. Az egyik barátnőm például az edzőjébe zúgott bele. Összejöttek, de a titkolózás miatt kissé megromlott a dolog. Ritkán tudtak talákkozni és nyílvános helyen nem tehették. Ha elmúltál már 18 akkor ez csak rajtatok múli,hogy bevállaljátok-e nyíltan. Bár iskolában szerintem még így is titokban kéne működnie...

Szerintem próbáld meg rávezetni a tanárodat, hogy egész jó kis párost alkotnátok...;)

2009. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És mikor végzel a suliban? Mármint mennyi van még hátra. Nekem is voltak helyes tanáraim igaz nem sok, de sosem tudtam volna elképzelni ilyet, mármint kellemetlenül éreztem volna magam ha kivételezik velem. Én mindenesetre megvárnám míg elhagyom azt a sulit, és esetleg a végzős összejövetelen amire ő is meg lenne hívva ott már összejönnék vele. Na de nyilván tippeket vársz, szóval legyen akaratod szerint: szemezz vele bátrabban mint eddig, magadtól is szólj hozzá ha összefuttok, illetve intézd úgy hogy sokszor fussato össze. És én azt csinálnám, hogy ha tutira tudom bejövök neki akkor megkérném egy barátnőmet aki beszélő viszonyban van vele és nem gyáva ilyesmire, hogy beszéljen vele mintha te nem tudnál róla, hogy ő kívülállóként úgy vette észre hogy tetszel neki és neked most úgysincs barátod ő meg szeretne rajtad segíteni.. szóval játszon kerítőt mintha te nem tudnál róla. És ha tudod mikor végezz, még esetleg véletlenül pont akkor a suli fele járhatsz. Vagy msn cím? iwiw? ott be is jelölhetnéd tudnátok dumálni. DE ne a suliban mert sokan nem nézhetik jó szemmel, még az ő állása is veszélybe kerülhet..
2009. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem két tanárom is volt, akiknek a felesége a volt tanítványuk volt!

Amíg suliba jársz, összejönni teljességgel tilos, sulin kívül is. Úgyis tudjátok egymásról most is, hogy messze nem vagytok közömbösek egymásnak. Nem tudom, mennyi van a végzésig, de nem rossz az, hogy várnotok kell egymásra, még ha érthető módon nagyon rosszul is esik. Kiderülhet, ő komolyan vonzódik-e hozzád. Ha mással kezd járni, tudhatod hogy nem gondolta komolyan, és megmenekültél egy még nagyobb fájdalomtól. Te se járj a végzésig senkivel, az biztos hogy teljesen elijeszti (milyen lány vagy te, azt gondolja). Kissé le is csitulhat ez az erős vágy, és akkor ésszel is át tudod gondolni, akarod-e vele a komoly kapcsolatot. Ne félj, nem maradsz le semmiről.

2009. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!