Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizni fogok. Az lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogok. Az lehet, hogy félek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok 15 éves.Facebookon megismertem egy írtó rendes srácot,balatonfüredi én meg veszprémi.Tehát 15 perc van köztünk. :)) Még nem találkoztunk,de egy suliba jártunk de én akkor nem ismertem mer én negyedikbe tmentem egy másik suliba,ő is átment 5-be egy másik suliba.

Először ő irt rám..2 nap alatt úgy beszéltünk mintha már 100 éve ismerjük egymást. :) Novemberben ismerkedtünk meg.De még nem találkoztunk.!!! Aznap a suliba csak rajta járt az eszem,teljesen belé estem,és órán sem figyeltem,sőt sokszor vissza is kérdeztem mit kell csinálni,annyira a srácra koncentráltam.Mivel még nem volt pasim,nagyon úgy érzem,hogy őt szeretném megkapni.:)

Amikor haza értem és leültem a gép elé egyből rámírt,akkor kérdezte,hogy telt a napom stb.Utána meg mondtam,neki,hogy egésznap rajtad járt az agyam,és ő is mondta,hogy neki is.(rajtam)Aztán már olyanokat irogatott chaten,hogy egyszerűen azt gondoltam,ha nem kaphatom meg akkor....:$ Nagyon szeretne már látni,már arról beszéltünk,hogy ha találkozunk tuti lefog kapni.:D Ami nekem nem is baj,mer megbeszéltük,tényleg nagyon aranyos..És egyszerűen oda vagyok érte..^^

Most pedig..az a helyzet,hogy egy kicsit félek vele találkozni,téli szünet van megminden..És mindig kitalálok valami kifogást,hogy ne találkozzunk,pedig én nagyon szeretnék csak félek.Félénk vagyok,félek,hogy elszúrok valamit,vagy a csók után mit szólók nem tudok mit mondani majd vagy..nemtudom.. Tökre parázok.Mondta,hogy neki jó 2-3 hónap múlva is jó meg vár rám bármeddig,mer én vagyok neki az ideál. (nekem közbe jött egy dolog dee ő megérti)

csak a találkozáskor nagyon félek..nem tudok ellazulni,hogy laza legyek,hanem szorongok :( És köezeleg a szilveszter és nem akarom,hogy becsajozzon...na mindegy ez most igy lényegtelen,de nagyon szeretném,nemtudom szavakba önteni mennyire imádom!!!!!Félek vele találkozni,mit mondok vagy nem tudok mit csinálni nem tudom..:(( Csók után is félek,ha lekap az oké,de utána...:S:S


Légyszi normális válaszokat kérek,és ne kritizáljatok a helyesírás miatt mer,szeretném,hogy a kérdéseimre válaszolnátok.!:)) Köszi a válaszokat!


Tapasztalatok,gondolatok,tanácsok,jöhetnek!!!


2011. dec. 20. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem a csávó lesz*rja majd hogy mit bénázol össze elsőre, nem fog emiatt negatív irányba tolódni a véleménye rólad egy hajszállal se:)
2011. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!