Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyanús az, hogy a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyanús az, hogy a fiú, akivel randizni fogok, csütörtök este 3/4 11-kor, azt írja, hogy a haverjánál van, ezért lelép? Többektől azt hallottam, hogy barátnője van.

Figyelt kérdés
Jogos a gyanúm? 2 ismerőse is azt mondta 1-2 hónapja, hogy barátnője van, de ő tagadta a dolgot. Viszont furcsa, hogy vki hétköznap olyan későn a haverjánál van...
2010. jan. 28. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
nem furcsa. a baratom ott is szokott aludni a haverjanal.
2010. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
viszont, ha kételyeid vannak, akkor inkabb hagyd azt a pasit.
2010. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő akar nagyon találkozni, és már a falujukba is meghívott, szóval lebukna velem, ha lenne barátnője, de nem értam az ismerősei meg miért mondták azt, hogy foglalt...
2010. jan. 28. 22:52
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet, h csak pletyka. de én azért utánajárnék a dolognak.
2010. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 fiú több lánnyal is randizik (általában nem egyszerre), a rossz nyelvek meg nagyon tudnak dumálni... valszeg 1-2 hónapja más lánnyal próbálkozott, csak az nem jött be neki, vagy ő a csajnak vagy kölcsönösen. Sztem no para. Én is el szoktam lenni sokáig haveroknál

bár tény h onnan nem msn-ezek, vagy nemtom honnan lép re, mire gondoltál...

2010. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért remélem, h a pasik nem ennyire sorba mennek. :S amugy pl. volt 1 pasi, aki odajött a baratnomhoz, meg hozzam. először a baratnomnel probalkozott be, aztan meg nalam. :S
2010. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy msn-en írt és onnan lépett le. Vagyis csak elköszönt, azóta is fennvan. Kicsit furcsa. Még mindig a haverjánál lenne?
2010. jan. 28. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:
iszik vagy szív azért nem mond konkrétumot.ne parázz nem kur fére
2010. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet biszex XD
2010. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy iszik vagy szív, azért nem mond konkrétumot? Miközben fennvan msn-en, aközbben? :S
2010. jan. 29. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!