Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
mosolyog rám mikor ránézek, mikor leültem a padlóra a radiátorhoz ő is leült mellém és mindenáron "segíteni" akar kivenni a gyújtómat a melltartómból (néha oda rakom be ha nincs zsebem)
2011. dec. 21. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit csináljon, sírjon, ha rád néz???

A melltartódban meg én is szívesen kotorásznék.

Szimpatikus lehetsz neki.

2011. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
be akarta tenni a gyújtó helyére a lompit.
2011. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

13:14

mikor először találkoztunk akkor volt hogy ránéztem Ő meg vissza azt ennyi volt.

2011. dec. 21. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan bejösz neki. Lehet, hogy csak szexelni akar (az öngyújtós eset), de lehet kapcsolatra gondol. Ezt tőle kell megkérdezni. Mi nem ismerjük az illetőt, ezért az általa tanúsított viselkedésforma nem mond semmit. Ha el tudtok beszélgetni rendesen akármiről, megértitek egymást, nem csak testi vonzalom van, akkor minden további nélkül lehet kapcsplat.

(első)

2011. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!