Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez a fiú,nemszokok vele beszélgetni.Néha egymásra nézünk......kiváncsi vagyok mindenki válaszára,mindent szivesen kipróbálok...
2011. dec. 21. 16:06
 1/10 anonim válasza:
Talán valahogy tudatnod kellene vele pl megismerkedni vele barátkozni!Sok sikert ;)
2011. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi...csak az a baj,hogy én őt félek megszólitani mert alig ismerjük egymást...nem is szokunk beszélgetni,de igyekszek valahogy ..:D
2011. dec. 21. 16:10
 3/10 anonim válasza:
Akkor ha van fecebookod írj rá ott!!Ugy is jó és akkor már élőbe nem lesz annyira para!
2011. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán ráirok,de furcsának fog engem nézni suliban...és mi van,ha visszase ir ? :))
2011. dec. 21. 16:14
 5/10 anonim válasza:
Ugyan máár miért ne írna vissza!:)Nem fog furcsán nézni legalább összebarátkoztok és lehet le is esik neki hogy tettszik neked!Am hány éves vagy?
2011. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha elárulom,hogy hány éves vagyok azt fogjátok irni,hogy még fiatal vagyok,de miztos ti is tinik vagytok és nemtudok nemet mondani a hormonjaimnak és érzéseimnek...12 vagyok...:) és félek nagyon,hogy nemirn vissza...
2011. dec. 21. 16:23
 7/10 anonim válasza:
Meg amugy is ha "egymásra néztek" akkor csak ő is odanéz!Lehet te is tettszel neki csak ugyan abba a szituba van mint te!:))
2011. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez is lehet.Ő 8.os,de nemhinném,hogy belém van.Egyszer suliból mentünk el,és mellettem volt hely,ezért mellette ültem és azóta tetszik...minig az izmait mutogatta,de ő olyan aki szeret frajerkodni..:)
2011. dec. 21. 16:28
 9/10 anonim válasza:
Hááát ha 8 os ne reménykedj!Nem hiszem hogy fogalalkozik veled keres mást korod belit!!
2011. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de csak 1 évvel időssebb...én 12 vagyok ő meg 13..:D
2011. dec. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!