Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a korosztályomnak a disco csíra gizda páwák kellenek?

Figyelt kérdés

én pl nem a pláza cicákért vagyok oda...

hol vannak a normális lányok?

15/F


2011. dec. 21. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi, kinövik
2011. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

habár privátot küldtél, mégis itt válaszolnék:

találni abban a korosztályban is normális lányokat, csak ők nem olyan felűnőek

2011. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Persze, lehet egymásra mutagotni, de fölösleges. Igen, vannak lányok, akiknek a minden hétvégén discoban lerészegedő páwa srácok kellenek, meg vannak olyan lányok is, akik a normális fiúkra buknak. De ugyanez a helyzet a fiúknál, csak nem veszitek észre. És sok lány mondja, hogy a pasiknak csak a pláza cica, r*bancos kinézetű, esetleg r*banc csaj kell, holott vannak olyan fiúk is, akik normális lányokra vágynak.

Csak sajnos a páwa srácokra nyomuló csajok és a plácacicákra vágyó fiúk elnyomják a normálisabb fiatalokat és nehezebb őket megtalálni.

16/L

2011. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem mindenki olyan..engem volt nemrég,hogy egy srác akart leoltani,akit alig ismertem,hogy nekem a pávafiúkák kellenek,biztos egyből szétteszem a lábam..és egy rossz szavam nem volt hozzá,csak hát megdicsért (látott már képen),megköszöntem,és utána megkért,hogy küldjek már át neki..mondtam,hogy nem,nem szokásom stb,de normálisan,erre oltani akart.XD de visszakapta szerintem..meg a saját képemmel hagy csináljak amit szeretnék..

meg vannak akik valamiért ítélkeznek. -.-:)


És amúgy vannak full normális lányok,de nem kell vészesen keresgetni..majd egymásra találtok.(:


16/L

2012. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én spec utálom a felszínes, b*sszunk be minden hétvégénn típusú fiúkat... Igen a külső megfog, de ha sokat beszéltek beleszerethetsz bárkibe. De ez az én véleményem.. eddig nem nagyon találtam hasonló fiút, de még nem vagyok elkésve.

Ja igen. Azt meg utálom, ha olyanok r*bancoznak le, akik nem is ismernek, ez a tipikus bunkó paraszt szokás.

Tehát nyugi, te is ráérsz még, ne kapkodj. Ha jön az igazi, tudni fogod. Én most ezt az elvet vallom :) 15L

2012. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!