Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősek, és okosak? Most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősek, és okosak? Most mi van? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés
Szóval mesélek. Mostanában egyre több "idősebb" forgolódik körülöttem. Ez hozzám képest azt jeleni (20 alatt vagyok), hogy 45 és a halál közt pár emberke nagyon bátornak érzi magát. Ott van rögtön a pap, ami elég furcsa, aztán a régebbi biosztanárom, a mostani info, és a legtettlegesebb pedig a töritanár. Karácsonyi műsor előtt kivitték a teremből a székeket, a padokon ültünk (én neki háttal beszéltem másokkal), és hátulról átölelt, és magához húzott, azután még 10 percig beszéltünk. Igazából egyikkel sem történt semmi, csak zavar, hogy félreérthetetlenül ott vannak. Emellett mindig (buszon, vonaton, utcán) is vannak bátrak, és 90%-uk Wass Albertet akar velem olvastatni. Mert ugye a legtöbben (mint a tanárok) nagyon is műveltek. Most mi van? Bevonzom őket? Nektek is van ilyen?
2011. dec. 21. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Wass Albert jó! :D
2011. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
engem multkor egy Jehovista talált meg a vnaton és másfél órán keresztül "szórakoztatott".. szóval a Wass Albertnek csak örülhetsz
2011. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Attól még nem lesz művelt valaki, hogy Wass Albertet olvas. Sőt!
2011. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt rosszra gondolni, lehet, hogy csak apáskodnak.
2011. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok velem is volt ilyen túl kihívoan öltözöl!
2011. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kérdező: Abszolút nem öltözöm kihívóan. Divatosan, azt igen, de nincsenek nagyon kivágott blúzaim, normálisan viselkedem, nem nyihogok minden hülyeségen, és tisztességesen tanulok...
2011. dec. 22. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor a tanárokat megértem mert jól tanulsz, a többieknek meg szimpatikus vagy szerintem
2011. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És melyik zavar? Hogy idősebb férfiak érdeklődnek utánad, vagy hogy Wass Albertet ajánlanak neked?
2012. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát igazából talán az, hogy TÚL idősek, azt pedig, hogy mindenki Wass Albertet olvas és ajánl nekem, egyszerűen furcsa. Én jutok róla eszükbe, vagy mi?

Ha igaz Beautiful Girl a feltételezésed, akkor no problem, remélem így is van.

2012. jan. 4. 17:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 45 sem vagyok még és (bár lehet, hogy ciki) életemben nem olvastam Wass Albertet, pedig olvasott ember vagyok... Jöhetek? :)
2012. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!