Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vagy hol tudnék bepasizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagy hol tudnék bepasizni? (kifejtés)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.még nem smároltam (csak szájrapuszi)és nem is volt barátom.szeretnék már egyet.hogy tudnék kevésbé félős és nyiltabb lenni.és mik az ideális helyszinek? és abban az ideologiában élek,hogy a fiú szólítson meg.ez rossz régimódi vagy lehet még ilyen?

(ja és mit gondoltok a ruhás dugásról?? XD)

16/L


2011. aug. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Direkt ne pasizz be! Várd ki, míg eljön az igazi! Nem tragédia, hogy még nem is csókolóztál!
2011. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 14évesen csókolóztam először,és egy jóbarátom tanított meg:D még vele is nagyon féltem,ez van,ezen túl kell lenni senki sem volt nyugodt az első csóknál vagy első akárminél...

18éves koromig nem is volt barátom.úgyhogy nem kell sietni jönnek a dolgok maguktól.a srác menjen oda hozzád,ne egy lány udvaroljon a fiúknak.ruhás dugás nagyon ciki:D

2011. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked is kell tenni érte, hiába vársz arra hogy majd odamennek hozzád, és mi van ha olyan megy oda aki neked nem tetszik?Vagy ha csak olyan?

A ruhás dugás meg vicces, én is csináltam már egy lánnyal annó:D:D az ő ötlete volt, nem tudom mi értelme egyébként, nem kell félni a szextől, ha gumit húztok nem lehet semmi baj.

21f

2011. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a fityfene az a ruhas dugas??? Szex a mosokonyhaban a szennyes kozott?????
2011. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de szörnyen fárasztóak az ilyen kérdések... és legfőképpen azért, mert ahhoz képest hogy itt panaszkodsz egy tök átlagos "problémával" fogadjunk, hogy azt már nem szeretnéd, hogy élőben tartsak előadást a ruhás dugásról :D:D


17/f

2011. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!