Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: Tánc-ügy?

Figyelt kérdés
Februárban lesz szalagavatónk. Nagyon várja már minden menő barátnőm, hogy a többi végzős fiú felkérje őket táncolni. Mindig arról áradoznak, hogy olyan lesz majd, mint egy tündérmese. Én viszont nagyon félek, mert -bár a környezetem szépnek tart- szerintem nincs olyan srác a suliban, akinek bejönnék, és nem tudom elképzelni, hogy bárki is táncolni akarna majd velem. Szóval a kérdésem, hogy a fiúk ebben a helyzetben észrevennék-e a hozzám hasonló, nem annyira feltűnő, csendesebb lányokat is, és mutatnának-e érdeklődést feléjük? Vagy készüljek arra, amit tényleg reálisnak tartok, hogy egyedül kell töltenem az estét?
2011. dec. 21. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, biztos elhívnak majd, méghozzá valaki olyan, akiről nem is gondolnád :) Ez a szép az egészben.
2011. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így jártál. Senki sem fog észrevenni, felkérni meg főleg nem. Jobb ha felkészülsz rá, hogy soha sem fogsz kelleni egy férfinek sem és egyedül fogod leélni az életedet.
2011. dec. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!