Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hagyja a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja a lányokat hidegen, hogy hiába van jó tested ha a fejed nem csúcspasié?

Figyelt kérdés

Ilyen képet találtam a neten. Nem én vagyok rajta.


[link]


2011. dec. 21. 22:41
1 2 3
 11/27 BeerHunter ***** válasza:
100%
Jaja. Előzőnél a pont.
2011. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Annak a lánynak egyáltalán nincs okádék feje, nekem tetszik. Bár a haja a gyenge pontja. Amúgy miért okádék a csaj feje?
2011. dec. 21. 23:22
 13/27 BeerHunter ***** válasza:
Mert nem szép. Olyan csúnyácska. De ha így könnyebb, képzelj oda csúnyább fejet.
2011. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Még mindig nem magyaráztad meg, hogy miért csúnya. Mert szerintem tök átlagos feje van, nincs vele semmi baj. Te eléggé válogatós fajta lehetsz, ha az átlagos arc sem jó neked.
2011. dec. 21. 23:26
 15/27 mus musculus ***** válasza:

Basszus, nem a csóka munkáját becsméreltem, egyszerűen nem tetszik ez az izomtömeg, nekem már túl sok, nem tehetek róla. Elvont példa, de itt ez a kép:

[link]

Nekem tetszik, neked már nem biztos (nehogy ebbe is beleköss). Most én is vádoljalak meg a festő munkájának semmibevételével?

2011. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 BeerHunter ***** válasza:
Szép arcú lányok tetszenek. Az, hogy a linkelt lánynak miért nem tetszik az arca, arra a válasz: mert nekem nem tetszik. Ha ez válogatósság, akkor válogatós vagyok, igen.
2011. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Utolós. Te tudod, eléggé elkorcsosult ízlésed van szó mi szó, ha az ilyen átlagos lányok nem tetszenek. Így nagy valószínűséggel egyedül maradsz majd idősebb korodra. 40 felett.
2011. dec. 21. 23:53
 18/27 anonim ***** válasza:
nem csúnya a srác a képen,csak proli haja van.
2011. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 BeerHunter ***** válasza:

Elkorcsosult ízlésem van, mert tetszenek a szép lányok? Ma tanultátok irodalomból a paradoxont?

És köszönöm aggódásod, de nem fogok egyedül maradni:)

2011. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg egyedül maradsz, nagyon bízom benne. Ja és nem ma tanultam a paradxont, 2 diplomás férfi vagyok. Ha kell privibe el tudnám azokat küldeni. Van rá bizonyítékom. De nem fogom. Attól, hogy így beszélek, még full intelligens vagyok.
2011. dec. 22. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!