Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, ha normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, ha normális vagyok, akkor a többi rosszfiú érdekli a lányokat, ha meg előadom a rosszfiút, akkor meg az a gond, hogy nem tudnak megbízni bennem?

Figyelt kérdés

Ha normálisan viszonyoltam/ok a lányokhoz, akkor mindig van a képben valami "rosszfiú", aki elveszi a csajt. Oké nem probléma, vagyok olyan szerencsés mind külsőre, mind színészileg, hogy hitelesen elő tudom adni magam rosszfiúként. Ekkor habár vonzom a lányokat, de komoly kapcsolatba szintúgy nem hajlandóak belmenni, max. alkalmiba, ha elég rib@nc az illető, azért mert "én csak fájdalmat okoznék nekik, hiszen biztos megcsalnám őket", és "nem akarnak belém szeretni, mert az ilyen emberek idővel csak megbántják őket."


Szóval akármiként adom elő magam, normálisként és rosszfiúként, valami kifogás mindig van. Akkor mit kéne tennem?


2011. dec. 11. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy ne add elő magad, ne színészkedj. Ennyi.
2011. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
add önmagad, ne színészkedj!
2011. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

teljesen átérzem a kérdezőt, ez a nevetséges szituáció már velem is előfordult párszor


"Sehogy ne add elő magad, ne színészkedj. Ennyi." persze, csak a gond ott van, hogy én alapból normális, kedves srác vagyok, de ez nem kell, szóval színészkedni kell bizonyos szinten.

2011. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy.
2011. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmmmm.....nem vagyok csúnya. A csúnyákat le se szarják a nők. Amit én nem mondhatok el magamról. Épp ellenkezőleg, hogy csak fizikailag tudom őket vonzani.
2011. dec. 11. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs jó kisugárzásod, v nincs elég önbizalmad. Más nem lehet.

Mindenesetre ne színészkedj, inkább legyél kedves, barátságos .

2011. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem érzem úgy, hogy itt velem lenne a probléma.


Inkább, hogy a lányok nem tudják, hogy igazából mit akarnak.

2011. dec. 11. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Én lányként mondom azt, hogy tényleg van olyan, mikor valaki nem tudja, hogy mit akar. De arra még nem gondoltál, hogy túl jó voltál azokhoz a lányokhoz, akikhez jófiúként próbálkoztál és ezért nem becsültek meg?


Szerintem ne színészkedj és ezt fogja értékelni egy lány aki téged vár. A színészkedésbe belefáradnál és úgyis csak belegabalyodnál a kitalált nagyképű dumádba.

Maradj jófiú, a külsőddel nem hiszem, hogy gond lenne, csak túl jó voltál azokhoz akiknél próbálkoztál és ezt nem értékelték benned.

2011. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb normális lánynak leginkább olyan partner kell.Akinél érezhetik ,hogy még gyerekek mert mindenkinek szüksége lehet segítségre,játékra.Továbbá nőként is tekinteni kell rájuk,ráadásként pedig van egy úgynevezett korai anya énjük is aki félti partnerét...:D
2011. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!