Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le az önértékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le az önértékelései problémám?

Figyelt kérdés

röviden annyi hogy mások szerint egy igazi álompasi vagyok, és mindenki ilyen fejjel néz: :O , hogy nem volt csajom. Szerintem randa vagyok, pont ezért nem is volt.


Létezik vmi tréning erre?



2011. dec. 22. 00:47
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
Sok alkohollal.
2011. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak esetek, amikor már orvos is kell az önértékelési problémák véget vetéséhez, bár én úgy gondolom, h. az ilyesmi inkább hozzáállás és kitartás kérdése.

Igazából, ha látod valakin h tetszel neki, és az illető is érdekel téged, szerintem egy próbát megér, hiszen attól h Te nem tartod magad helyesnek, attól még más tarthat annak. Egy jó kapcsolat pedig önbizalomnövelő hatással is lehet Rád.

Amúgy hány éves vagy?

2011. dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

énis hasonló gondokkal küzdök/küzdtem egy csajom nem volt még, erre rögtön bejövök egy csajnak aki HIHETETLEN jól néz ki. Amúgy szerintem annyi az egész, hogy 1. bízz magadban 2. felejtsd el hogy ha pl megkérdezel egy csajt, akkor mi történhet csak csináld 3.ne törődj mások véleményével (persze ittnem azt értem h egyáltalán de gondolom érted hogy értem)


remélem segítettem legalább egy kicsit ;)

2011. dec. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a sportolás sokat segít. önbizalmat, kiállást ad.

és próbáld meg objektivem megnézni magad a tükörben. mitől is lennél ronda? vedd végig az összes testrészed, a szemed, a vádlid. kérdezd meg, hogy ronda e? más, mint másoknak? nem. akkor meg??

19/L

2011. dec. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

22 vagyok.


észre szoktam venni, ha tetszem valakinek nem is kicsit. De hiába. Nem vagyok képes odamenni, mert miért pont én tetszenék neki.


volt pl olyan hogy diszkóban nézett, mosolygott és integetett csajszi hogy menjek oda, de nem mentem :S:D

akkor volt olyan hogy nagyon néztem, majd odatipegett és megkérdezte hogy mit akarok tőle. majdnem befostam :$


edzést már javasolták mások is, rajta vagyok. csak tápszerrel nem akarom elkúrni magam.

2011. dec. 22. 02:34
 6/8 A kérdező kommentje:

egyesek szerint egyszerűen még jól vagyok így, azért gondolok ilyet.


egy hatástalanított b0mba vagyok, ami semmire nem jó. max dobálni. kész! ezt a b0mbát kéne üzembe helyezni, hogy szétr0bbanjon, és ezáltal mindenki figyelme rám terelődne. Tudom szar hasonlat, kb igy van, most ez pattant ki az agyamba.

2011. dec. 22. 02:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan h rajzelemzés, különböző dolgokat kell rajzolni, szóval én rajzoltam és minden rendben volt velem kivéve a szexualitás... Szerintem te is máshova rajzolnad a szexualitás szimbolumat mint én, pedig annak van egy helye, én pl jó tavolra rajzoltam
2011. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerűbb a dolog mint gondolnád. Ha van egy lány aki tetszik neked, akkor annak csak annyit mondj: Hello, Géza vagyok. Hogy vagy? A többi megy a maga útján. Hidd el.


Könnyebb a helyzeted ha nincs kiszemelt lány, mert akkor menj oda bármelyikhez, s tegyél egy próbát. Tét nélkül, hiszen úgyse akarsz semmit tőle. Mond neki: Hello, Géza vagyok. Pont arra megyek amerre te, mesélj magadról mivel foglalkozol, s menjünk együtt. S a több megy magától.

Mivel tét nélkül csevegsz, menni fog. Ha lepattint a csaj, keresel egy másikat egy óra múlva és így tovább.


Van még kérdés?

2011. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!