Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ebből kiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ebből kiút? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Itt az elején leszögezném, hogy nem sajnáltatni akarom magam, de úgy tűnhet. Aki érzékeny ilyenekre az ne olvasson tovább. Hosszú.


Az a problémám, hogy sosem volt még igazi, szerető barátnőm, komoly kapcsolatom. Mindig kifogtam valami álszent, érzéketlen lányt aki kihasznált, átvert, eldobott. Nem tudom, hogy kiben van a hiba. Én úgy érzem tényleg megtettem mindent az illetőért; kedves, udvarias voltam, úgy, hogy mégsem voltam közben papucs. Figyeltem rá, ronda sem vagyok. Elismerem, hogy nehéz eset vagyok, mert nem szeretem a tömeget, így nem járok el bulikba és haveri köröm nincs. Sz*r gyerekkorom volt, ami miatt tele vagyok önértékelési problémával és komplexusokkal, nincsenek céljaim, egzisztenciám stb viszont senki sem tökéletes, és én elfogadtam ezeket a lányokat, akikkel alakult valami. Azt tapasztaltam, hogy ők már az első kis gondnál feladják, ha valami nem tetszik nekik, akkor már ellenem fordultak, eldobtak, pedig én minden bizonytalansáhukat, hülyeségüket meghallgattam és segítettem amiben tudtam.

Nem tudom, hogy csak én fogtam ki a rossz egyedeket, vagy nagyrészt erre kell számítanom. Nem tudom elvárhatom-e, hogy a fent felsorolt hibáim ellenére is elfogadjon és támogasson (a szeretetével) egy lány. Jön a karácsony, családom sincs, csak mégjobban magányosabbnak érzem magam. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben, de félek a haláltól. Nem vagyok belesüllyedve a "nyomoromba". Próbálom pozitívan nézni az életet, mindenben meglátni valami jót, de már kivagyok.


F/20


2011. dec. 22. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány barátnőd volt eddig?
2011. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél öngyilkos b@szdki. Az a legrosszabb ötlet. Cél nélkül nehéz lehet élni. Könnyen elérhető rövidtávú célokkal kezdj. Majd később jöhetnek a nagyobb falatok is. Meglásd, sokkal jobb lesz. Keress valamit, amit szeretsz. Valami elfoglaltságot, hobbit. Mondjuk sport vagy ami téged érdekel. Ezáltal változni is fogsz pozitív irányba. Lehet csak rossz lányokba akadtál, de az is lehet, hogy okkal hagytak ott. Az ember a saját hibáját nehezen veszi észre, vagy nehezen ismeri be. Nem ismerlek, ezért nem tudom hol a hiba.
2011. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kiút van, csak meg kell találni! És nem minden lány ilyen, legalábbis én ismerek jópár lányt, aki nem ilyen. Persze, olyat is ismerek, aki nem a szerelemre megy, hanem arra, hogy minél több pasija legyen..


Az, hogy nem jársz bulizni, nem baj szerintem. De lazítani akkor is kell. Találj olyan szórakozási lehetőséget, ami számodra megfelelő. Lazítani, szórakozni nem csak buliba lehet, hanem pl. moziba, színházba, kiállításon stb. Jó, itt is vannak emberek, de ez teljesen más szerintem, itt nem olyan zavaró, hogyha sokan vannak. Ráadásul ilyen helyeken még találkozhatsz is hozzád hasonló emberekkel és barátságokat köthetsz..

16/L

2011. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.:

Mint írtam egyiket sem nevezném annak. A leghosszabb kapcsolatom 10 napos volt. Amúgy 5 lánnyal kerültem eddig intimebb kapcsolatba (nem szex).


2.:

Olvasok, zenét hallgatok, tanulok gitározgatni, de már ezekbe is beleunok. Én elég gyakran tartok önvizsgálatot, egy hozzám közel álló személy szerint túl kritikus vagyok magammal szemben, de tényleg nem tudom...


3.:

Moziba néha elmegyek, színházba is elmennék csak cikinek tartom egyedül. Kisvárosban élek, nincs annyi program, pl. kiállítások nem igazán vannak. Van egy múzeum, de az sem valami nagy durranás.

2011. dec. 22. 17:50
 5/7 szamóca.. ***** válasza:

A problémát legalább valamennyire átlátod már, ez jó.

vegyük sorra, előre közlöm hogy NEM bírálni vagy megbántani vagy kiröhögni vagy mittoménmitcsinálni akarlak, nem kell megsértődni, csak elemzem.


megtettél mindent, kedves udvarias voltál de nem papucs. az ilyen ítéleteket bízzuk a nőkre, sajnos magukról az emberek nem tudják ezt objektíven eldönteni. lehet hogy papucs voltál, lehet hogy bunkó voltál.


a kinézet mindig relatív.


nincs baráti köröd, nem szereted a tömeget... No hát az még csak egy dolog hogy így aztán hogy akarsz te ismerkedni? mindegy, tegyük fel a véletlen folytán sikerül... a nők többsége nem szeret csak otthon ülni. amelyik igen, azt meg nemigen fogod megtalálni mert mindketten otthon ültök. szerezz legalább 1-2 barátot, nem kell haveri körrel diszkóba járni, de barátokra szükség van.


szar gyerekkor... őszinte leszek: nagyon sajnálom, de ez a pszichológusodon kívül soha senkit nem fog érdekelni. hosszútávon legalábbis nem. szerezz célokat: ez a te életed könnyíti.


ha egy nő az első gondnál feladja, akkor nem akarta igazán. mindent meghallgattál és segítettél, ilyet egy barát és egy kiskutya csinál. a nők nem ilyen pasiról álmodnak. ami NEM jelenti hogy bunkónak kell lenned, de ne ess bele a barát zónáa mert az tényleg lényeges egy lánynál.


Nem fogtál ki rossz egyedeket: nincsenek rossz egyedek. olyan van, hogy nem passzoltok. ez a legnagyobb hiba amit el tudsz követni, hogy egy az egybe másra kened. Neked az a normális hogy otthon vagy, nekem az hogy nem. ettől egyikünk sem rosszabb, csak más.


A fent felsorolt hibáid egyszer valaki el fogja fogadni, de neked egyszerűbb ha legalább néhány dolgon változtatsz.


az öngyilkosság meg a pozitív gondolkodás pedig csúnyán üti egymást:) vidámság, boldogság, élet: és majd a szerelem is rád talál. ez biztos

2011. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szamóca.. :

Nem itthon ülnénk. Elmehetnénk moziba, sétálni, kirándulni (persze nem ilyen időben), vagy akár csak megnéznénk valami filmet itthon.

Számomra alap, hogy ha érdekel valaki vagy szeretem, akkor meghallgatom és segítek neki. Ennek nem azt kéne jelentenie, hogy csak barát lehetek.

2011. dec. 22. 18:04
 7/7 szamóca.. ***** válasza:
a világ nem úgy működik ahogy kéne neki.
2011. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!